Sayfa 146/165 İlkİlk ... 4696136144145146147148156 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Fevkaladenin Famdisi bey bu hisseyi köpürteceği yerde GÖMMEK İÇİN CENAZE MERASİMLERİNE başlayabilir

Cidden korku filmi izlemek daha çok keyif verip kahkahalarla güldürmektedir .

Ereğli dahil bu kadar depresif bu kadar düşmeye Aşık bağlı hisse ömrümde görmedim .

Batık ve 400 -500 fk hisseler bile tepki verirken bunda ciddi ky silkeleme var .

12 ayda değil 45-60 ay sabreden kazanabilir ama batarsa da feci batabilir . Portföyde % 10 geçilecek bir hisse değildir .

Her portföyde olsaydı spek mecburen yukarı çıkartır 6 tl den malı toplar sonra yoluna devam ederdi.

4 milyon yatırımcı ortalama 1000- 5000 lot alsa bundan bu hissede spek zaten tahtayı millete devreder kaçar da giderdi .

Hisse o zaman 25 değil 70-80 işlem görür Sasa olurdu .

Kimsenin dönüp bakmadığı en ucuz kalmayı başarabilen tek hisse olma yolunda ilerliyor garip bir durum var Aracı kurumlar özellikle bu hisseyi almayın diyorlar

Bakın 5 aracı kuruma dedim ki 500.000 tl almak istyorum bundan almayın spektir almayın Başınıza bela alırsınız , almayın ALMAYIN ASLA ALMAYIN DİYORLAR Ytd

Aracı kurumlar bunu asla tavsiye etmiyor !

BEN kendi zorumla aldım 90.000 lot

Aracı kurumların arkasına bakmadan kaçtığı nefret ettiği bir hisse olmuş !

Maalesef öneren de yok köstek olan çok zor hisse aşırı sabır ve seneler gerekiyor veya Reis diyecek ki Mutlak portföyde olmalı ben aldım akfgy iyi hissedir Bu hisse gider ucuzdur diyecek ! Bu halk başka türlü AKFGY almaz herkesin sat dediği hisseyi kimse almaz ise KY dökülür ve hisse de uçmaya başlar hayırlısı ! Ytd
    Daha ne istiyorsunuz?
    Kimse almıyorsa alllllllll
    Herkes alıyorsa kacccccc

Bu hisse için demiyorum altın fiyatları uçtu der haberler sonra güm
    Maske fiyatları bile 25 kurustan depolamis bir bakkal pandemi öncesi pandemi çıkınca 10 TL den okudu.
    Araba fiyatları nirvanaya çıkmış millet hurda arabalara kaç para istiyorlar

Bilmem kaç oteli olan akfen bilmem ne hissesi yumurta fiyatına.bir bardak çay 5 10 TL ya hu.

Tüm paranızı değil akfene hiçbir hisseye koymayın ayrıca sepet yapınız isgyo vardı dediğiniz gibi 180den bir adım yukarı cekmezdi sonra bir basladi 20ye gitti.ama bir günde değil 5 yılda değil 10 yılda değil 20 yılda yaptı yapacağını
    Bu gyo sektörü genelde böyledir.
    Alırken bir değil bin yıl düşün öyle alacaksınız
    Bir sene bir şey olmaz 2 seene olmaz ama 5sene içinde bir yerde yüzde 100 yine yapar.
    Portföy de ağırlık olarak yüzde 20 yi geçmemek lazim
    10 hisseniz varsa yüzde 10 yeterli.
    1.....holding
    2.....enerji
    3.....gıda
    4....ulaşım
    5....ticaret
    6.....cimento
    7...GYO seklinde bir sepet yapıp beklemek lazım kuluckada.ha kalkıp da hızlı olarak 20 30 40 prim yapan olursa satıp yerine başka hisse almak lazım.mesela Petkim var yüzde 40 yapmış satıp başka enerji şirketlerinden almak lazim
    Borsa mantıklı yatırım yeri olmak zorunda aksi takdirde soyulursunuz.
    500.000 lot akfen yerine 50.000 akfen geri kalan miktarida diğer sektörlere dagitmali

Bol kazançlar herkese
    Ytd

Bu bilanço ile bu fiyatlar
    Bilançoyu kendi hissesi alsa 2 ye takla atar ya hu

Patron uyan artık atı alan uskadari geçti
    5 i bile göstermemek istiyorsun ama nafile
    Arap sermayesi gelir ucuz kalanları ucururlar
    Bak hiç kimse sana bulaşmak istemiyor insanlar. bu laflara bakarak yine hareket eder her gün 3 aşağı 5 yukarı
    Ytd

Bu borsa çok ilginç doğrusu
    Şimdi 300 milyar kar açıklayan şirket göltas bugün tavan oluior dakikalar içinde
    Ama onun 8 misli kar açıklayan akfen yuzde 1 bile gitmeyi bırak açıklandığı gün eksi yazıyor
    O gün bugün endeks ralli yapıyor ve sonuc hüsran.yuzde1 bile yapamıyor
    Hamdi bey bu işin sırrı nedir ki
    Siz alınca hisse gidiyor siz satınca düşüyor
    Bari geri alım baslatin tekrardan
    Ytd

İnanın söyleyecektim , sıradaki bu diye. Ama adam o kadar hızlı ki , inanılmaz. Harbi sülün osman 2. Zaten kendini dürüst güvenilir diye anlatanlardan daima uzak duracaksın. Senin dürüstlüğüne güvenirliği başkaları söyleyecek kendin değil. Kim ben hırsızım uğursuzum der ki? YTD. Sallıyorum. Başka ülkeden başka kurum ve kişilerden. Bu başlıkla ilgili değil.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

Yüzde 200 bedelli iyi para lazım şirkete demekki yeni yatırımlar için
    Sizde var 5000 hisse wdamalrda var milyon lot beyler.malinizi kaptırmayın
    Yeni alım yapmayınız

7. Şirketin iyi bilanço sonrası geri aldığı hisseleri niye sattığı belli oldu

Alıntı Originally Posted by tacir1 Yazıyı Oku
    Şirketin iyi bilanço sonrası geri aldığı hisseleri niye sattığı belli oldu
    Spk ve cimere şikayet edilirse iptal olur
    Şirket dolandırıcılık yapıyor
    Kap haberi var ucuzuz yüzde 38 deyip kendi 30 milyon hisse satıyor ve bedelli açıklıyor
    SPK ya yazin

Sayfa 146/165 İlkİlk ... 4696136144145146147148156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •