Sayfa 148/165 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu arada Cimer,spk ve başta twitter olmak üzere tüm sosyal medya platformlarında bunları şikayet etmekte büyük yarar var, öyle milletin parasını toplayıp ben istediğim herşeyi yaparım havasına girmesinler.....

2. SPKnın onay vermesi veya reddetmesi belki aylar alabilecek bir süreç. Sonuçta bu süreç boyunca hisse baskı altında kalacak. Bu illa düşecek anlamına gelmiyor, bedelli başvurusundan sonra ralli yapan çok hisse oldu.

Alıntı Originally Posted by Cantunç Yazıyı Oku
    SPK nın bu bedelliye onay vereceğini sanmam. Aksi takdirde kendileri de şaibe altında kalırlar, kimse H.A için bu vebalin altına girmez....(ytd)

3.  Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Satış patron satışı değil.
    Satılan 30 milyon hisse patrona ait değil, şirkete ait hisseler (daha önceden geri alım yapılmış olan hisseler). Yani büyük küçük bütün ortaklara ait hisseler bir bakıma. Bu durumda satıştan elde edilen para patronun cebine değil, şirketin kasasına giriyor...
    Eğer bu satıştan bir fayda olduğu düşünülüyorsa, hisse taşıyan bütün küçük ortaklar da, hissesi oranında fayda sağlamış oluyor...
    eldeki hisseleri satip borc kapatma sirket icin olumlu
    bedelli ile borc kapatmak da olumlu
    su an elinde olanlar ceremesini cekecek ama bizim gibi tahtaya yeni girenler icin samda kayisi
    soyle 3-3.5 tan alis verse tadindan yenmez

Hisse uçabilir kaçabilir sıçrayabilir. Ne olursa olsun sonunda patron kazanacaktır. Böyle yere aklı başında fon -yatırımcı gelmez. takasta zaten mal ky'de daha ne kadar gelecek. B.ist 100'den atılır çok sürmez, alt ligde telegram grubu çeteleri ile ky kovalar. YTD. Sallıyorum. Bu ülke dışından, bu başlık ile alakalı değil.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

5. Cimere şikayet hakkında yazı kaleme aldım

Dileyen etsin dedim.

Gerek yok hisse yükseliyor 5 lere çöküyoruz yukarı tırmanıyoruz modunda bir arkadaş yanıt verdi iyi niyetli idi sanırım

Ama patrona laf dokundurmayan birileri buraya gelip de yazı kaleme almasın

Bedelli kararı için 20-30 şikayete gerek yok

Spk bu tarz eylemler yapan Ultra zengin şirketlere müsade etmez .Borcu varsa malını satar öder böyle kar eden şirketin ne bedellisine ne de taleplerine ciddi bize verilebilir !

Bu düşüş mal alma düşüşü 4,10 bile beklenebilirdi

Ben yakın zamanda sert yukarı gidebileceğini bedellini ise tamamen gün içi operasyon amaçlı olduğunu

4,50-4,66 arası kimlerin mal aldığının okunabileceğini düşünüyorum .

Yarın da 4,50 -4,70 mal toplar ve 8-9-10 bu malı servis ederse 70 kuruş ucuza mal alacağım diye ky lere yaşatılan zaman ce para kaybının doğru değerlendirilmesi gerekir

Ekim -Aralık aylarında Gyo rallisi oluyor oraya kadar bayağı yatayda baskı da kurululabilir , ytd

Herkese bol şans dilerim

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Cimere şikayet hakkında yazı kaleme aldım

Dileyen etsin dedim.

Gerek yok hisse yükseliyor 5 lere çöküyoruz yukarı tırmanıyoruz modunda bir arkadaş yanıt verdi iyi niyetli idi sanırım

Ama patrona laf dokundurmayan birileri buraya gelip de yazı kaleme almasın

Bedelli kararı için 20-30 şikayete gerek yok

Spk bu tarz eylemler yapan Ultra zengin şirketlere müsade etmez .Borcu varsa malını satar öder böyle kar eden şirketin ne bedellisine ne de taleplerine ciddi bize verilebilir !

Bu düşüş mal alma düşüşü 4,10 bile beklenebilirdi

Ben yakın zamanda sert yukarı gidebileceğini bedellini ise tamamen gün içi operasyon amaçlı olduğunu

4,50-4,66 arası kimlerin mal aldığının okunabileceğini düşünüyorum .

Yarın da 4,50 -4,70 mal toplar ve 8-9-10 bu malı servis ederse 70 kuruş ucuza mal alacağım diye ky lere yaşatılan zaman ce para kaybının doğru değerlendirilmesi gerekir

Ekim -Aralık aylarında Gyo rallisi oluyor oraya kadar bayağı yatayda baskı da kurululabilir , ytd

Herkese bol şans dilerim
    Ekim Aralık da neden ralli oluyor acaba

7.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Ekim Aralık da neden ralli oluyor acaba
    Yıl sonu değerlemeleri

Şimdiki Mevcut Lotunuz: 5000 lot olsun
    bedelli oranı: %200
    ÖDENECEK BEDEL: 10.000 tl
    KAZANILACAK LOT: 10000 lot
    bedelli Sonrası Toplam Lot: 15000
    bedelli Öncesi Fiyat: 4.57TL olsun
    bedelli Öncesi Hissenizin Değeri: 5000 x 4.57 = 22.850,00
    *bedelli Sonrası Yeni Fiyat: ~1.52TL
    *bedelli Sonrası Hissenizin Değeri: 15000 x ~1.52 = 22.850,00 | -10.000,00 Bedel Ödendi. Net= 12.800,00
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

Sayfa 148/165 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •