Sayfa 128/165 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Israrla 3.00 ın altına çekmek istiyorlardı kaç kere eteğinden dönmüştü, geri çekilme iyi oldu baskı rahatlar spek daha düşük maliyetten maliyetlenir ve film kaldığı yerden devam eder. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Israrla 3.00 ın altına çekmek istiyorlardı kaç kere eteğinden dönmüştü, geri çekilme iyi oldu baskı rahatlar spek daha düşük maliyetten maliyetlenir ve film kaldığı yerden devam eder. YTD
    Israrla 2.87 bekliyordum ben de biraz üstünde giriş yaptım dün tekrar. Daha önce gördük Umarım yine hayrını görürüz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. akfen aylık en düşük ve en yüksek ortalaması 3.16 kırarsa kısada hedef .. 3.60 olur ........ yıllık en yükseği 9,40 ve en düşüğü 2.08 ortalaması 5.74 ... orta vade hedefi .... tabii patron son sözü söyler bakalım bu ayın 29 da genel kuruldan ne çıkacak ....habire kap haberi gönderiyor olumlu olumlu hisseye yansıması çok cılız
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

4. haftalıkta aort 3.13 aylıkta ise 3.18 aort artık.. buralar geçilirse iyi günler bekler akfeni
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

5. güneş balçıkla sıvanmaz tahtacı götür hisseyi buralar bu hisse için bedava emme işte pörtföy sıkıntı zrgyo da ve adese de biraz işim var beklersen beklemez isen

6. Açıklamalar
    Yönetim Kurulumuzun 4.10.2022 tarihli toplantısında; Muğla ili, Bodrum ilçesi, Yalıkavak Mahallesi'nde Şirketimize ait 22,197 m²'lik arsa üzerinde yapılması planlanan villa projesi ile ilgili olarak, SPK mevzuatı ve piyasa koşulları paralelinde, maliyet+kâr inşaat sözleşmesinin müteahhit olarak Akfen İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş ile %12 müteahhitlik kârı üzerinden yapılmasına, 24 aylık iş ilişkisinin sözleşme tarihi itibarıyla başlamasına karar verilmiştir. Söz konusu iş ilişkisi ile Yalıkavak'ta yapılması planlanan villaların satışından elde edilecek gelirin ve kârın finansal tablolarımıza pozitif etkisi öngörülmektedir.

7. Bir soru ustalardan cevap bekliyorum. Bu hisse neden kar yaptığı halde temettü vermiyor. Teşekkürler.

8. Algyo dan düzenli temettü alıyorum onun için sordum.

Sayfa 128/165 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •