Sayfa 106/932 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 841 - 848 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku

Yalnız şunun da bilgisini vermek istedim. Tabloya giren SERVE bugün tavan yapmış. % 16.62 bant genişliğine ulaşmış. Bu da demek oluyor ki artık listemizde değil.

Sanırım bu örnekle tabloya giriş çıkış şartlarını da bir kez daha tekrar etmiş olduk. Takip açısından bu çok önemli.

Tekrar iyi akşamlar...

Aynı sistemin günlük sonuçları

TL

USD

GÜNLÜK IKH TABLOSU (TL)

#TMPOL #CASA #SEKUR #PENGD #MERKO #ISMEN #BNTAS #ATSYH #ATAGY #DURDO #KFEIN #TACTR #KNFRT #KERVT

GÜNLÜK IKH TABLOSU (USD)

#ALKIM #USDTRF #RHEAG ALCTL #EMNIS #HEKTS #BAKAB #ANELE #GMSTRF #FORMT #SELGD #PETUN #ERSU #OZRDN

HAFTALIK IKH TABLOSU (TL)

#TACTR #KSTUR #SANEL #IZTAR #OZRDN #SELGD #ARTI #GMSTRF #CMENT #KAPLM #TCELL #ANSGR #NUHCM #ASLAN

HAFTALIK IKH TABLOSU (USD)

#ANSGR #GMSTRF #GLDTRF #USDTRF #YGGYO #SERVE #MRDIN #TACTR #ENKAI #KSTUR #NUHCM #BIMAS #OZRDN #TCELL

4. Elinize sağlık Tolga bey

herkes kendi aklını kullansın, ytd using Tapatalk
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

5. Tolga Bey. Merhaba eski listelerinizde olan birçok kağıt yeni listelerinize girmeye başlamış. Tmpol benimde çok beğendiğim bir kagitti . Bu Korona olayı ile yeni oluşan konjonktürde gıda ve kimyasal ürün ( dezenfektan ve kimya) talep artışı. Listelerizde gördüğüm Merko ve alkım çok iyi duruyor . Teşekkürler...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Tolga bey

herkes kendi aklını kullansın, ytd using Tapatalk
    Teşekkür ederim...

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Tolga Bey. Merhaba eski listelerinizde olan birçok kağıt yeni listelerinize girmeye başlamış. Tmpol benimde çok beğendiğim bir kagitti . Bu Korona olayı ile yeni oluşan konjonktürde gıda ve kimyasal ürün ( dezenfektan ve kimya) talep artışı. Listelerizde gördüğüm Merko ve alkım çok iyi duruyor . Teşekkürler...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben de teşekkür ederim...

7. Bu tablolar Cuma kapanışdan sonra yayınlacaktı sanıyorum.Yanlışmı biliyorum?

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    GÜNLÜK IKH TABLOSU (TL)

#TMPOL #CASA #SEKUR #PENGD #MERKO #ISMEN #BNTAS #ATSYH #ATAGY #DURDO #KFEIN #TACTR #KNFRT #KERVT

GÜNLÜK IKH TABLOSU (USD)

#ALKIM #USDTRF #RHEAG ALCTL #EMNIS #HEKTS #BAKAB #ANELE #GMSTRF #FORMT #SELGD #PETUN #ERSU #OZRDN

HAFTALIK IKH TABLOSU (TL)

#TACTR #KSTUR #SANEL #IZTAR #OZRDN #SELGD #ARTI #GMSTRF #CMENT #KAPLM #TCELL #ANSGR #NUHCM #ASLAN

HAFTALIK IKH TABLOSU (USD)

#ANSGR #GMSTRF #GLDTRF #USDTRF #YGGYO #SERVE #MRDIN #TACTR #ENKAI #KSTUR #NUHCM #BIMAS #OZRDN #TCELL

Elinize, emeğinize sağlık üstad.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Sayfa 106/932 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •