Sayfa 108/932 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 857 - 864 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sayın obblomovv; Öncelikle öneriniz için teşekkür ederek başlamak istiyorum.

Kendimi de işin içine katarak, borsa hakkında bizleri bilgilendiren platformları ( forumlar, sosyal medya, ekonomi siteleri v.b.) takipte, okuma alışkanlığımızın zayıf olması nedeniyle sıkıntı yaşadığımızı belirtmek isterim.

Başlığı, sizin ve sizin gibi geriye dönük okuyan arkadaşların olduğunu biliyorum. Ama yukarıda belirttiğim platformların takip açısından avantaj ve dezavantajlarının olduğunu da biliyorum. Başlığımız soru cevap konusunda oldukça verimli bir etkileşime sahip. Bunu sosyal medya forumlarında çok rastlayamıyoruz. Örneğin twitter bu iş için çok uygun değil. Derdinizi anlatamıyorsunuz. Yayınladığım sistemlerin sayısının fazla olması, her tablo için ayrı ayrı soru gelmesi ve cevaplamak yıpratıcı oluyor, yetişemiyorsunuz. Ciddi soruların yanında laubali tarzda hitap edilerek soruların gelmesi ise insanı çileden çıkarıyor. Artık dikkate dahi almıyorsunuz ve ciddi sorular da arada kaynayıp gidiyor. Orada (twitter) derdimi anlatmak için çok amatörce kurduğum (sizin de dikkat çektiğiniz) sitenin linkini verdim. Ama belirttiğim gibi okuma alışkanlığımız zayıf. Zaten linkte belirttiğim açıklamaları destekleyen resimler de uçmuş durumda. Çok zorlanıyorum ve yetişemiyorum.

Bizim başlıkta da benzer sorunlar var. Okuyucu gelip sadece kendi senedinin listeye girip girmediğiyle ilgileniyor. Sistemleri sorgulamıyor ya da nasıl söylemek gerekir merak etmiyor. Gelen sorular aslında başlığın içinde birkaç kez cevaplanmış sorular. Web sitesini ise link verirseniz okuyor, kaydetme ya da düzenli takip olayı çok zayıf. Bütün bunları kendimi de işin içine katarak yazıyorum.

Son olarak;

Kullandığım sistemlerin (revizyon hakkım saklı kalmak üzere) bazılarında sonuçlar açısından benzer ya da çakışma oluşturacak durumlarının (sistem sayılarının çok olması ve aynı indikatörün farklı parametrelerinin kullanımı dolayısıyla) incelenmesiyle beraber, değişikliğe gidilebileceği ve açıklamaların da yer alacağı tek bir platformdan ( daha profesyonel ya da tamamen profesyonel ) yayınlanmasını da ciddi ciddi düşünmekteyim. Ama bunun için de zaman lazım. Yazılım ve kod bilgim olmadığı için henüz bunlar hayal.

Özet olarak;

Buradan paylaşıma devam etmek ve geri dönüşlerden aldığım enerjiyle ( elimden geldiğince) daha iyisini yapmak, hem kendime hem de takipçi forumdaşlara faydalı olmak şu an için uygun görünüyor.

Sayın obblomovv;

Gönderdiğiniz iletiniz sayesinde açıklanmayan ya da kafada soru işareti bırakan soruların cevap bulması açısından önemli olduğunu vurgulamak ve tekrar teşekkür etmek istiyorum.

Saygı ve selamlarımla…

Özellikle koyu işaretlediğim yerlerde fazlasıyla haklısınız bence.
    Çağın sorunu bu sanırım. O kadar çok uyaran var ki...
    Zamane insanını 50 yıl öncenin pskiloji standartlarıyla analiz etsek,
    hepimiz dikkat dağınıklığından müzdarip, odaklanma özürlü olarak tasnif ediliriz muhtemel.

Sözde internet çağı bilgiye kitlesel ulaşımı kolaylaştıracaktı. Oysa özgün içeriğin azalmasına ve
    gerçeğin ve biri birinin kötü kopyasından gerçek bilgiye erişmek zorlaştı git gide.
    İşte bu nedenle bir biçimiyle özgün içerik üreten, emek sarf eden daha değerli şimdi.

Veya "biz adaptasyon sorunu yaşayan, yaşlı huysuz" bayrağını bizden öncekilerden devir alacak yaşa geldik
    Kolay gelsin.
    Bilmukabele.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

2. Kolay gelsin hocam maalesef emeğe saygı, yok denecek kadar az. Okumayı,çalışmayı,emek sarf etmeyi bilmeyen,zorluk, darlık görmeyip her istedikleri yerine getirilen bir nesille karşı karşıyayız.
    Bir şeyler üretip insanlara faydalı olmaya,öğretmeye çalışan emekçilerin değer görmediği bir dönemdeyiz.
    Hazırcılık kronik bir hal almış.Saatlerce uğraşıp tarama yapıp liste çıkarsan, birileri gelir listeden hangisini alalım diye sorar.
    Fazla can sıkmaya gerek yok,bu saatten sonra bizim itibara'da ihtiyacımız yok.zaman geçirme babın'da takılalım yeter bize.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Özellikle koyu işaretlediğim yerlerde fazlasıyla haklısınız bence.
    Çağın sorunu bu sanırım. O kadar çok uyaran var ki...
    Zamane insanını 50 yıl öncenin pskiloji standartlarıyla analiz etsek,
    hepimiz dikkat dağınıklığından müzdarip, odaklanma özürlü olarak tasnif ediliriz muhtemel.

Sözde internet çağı bilgiye kitlesel ulaşımı kolaylaştıracaktı. Oysa özgün içeriğin azalmasına ve
    gerçeğin ve biri birinin kötü kopyasından gerçek bilgiye erişmek zorlaştı git gide.
    İşte bu nedenle bir biçimiyle özgün içerik üreten, emek sarf eden daha değerli şimdi.

Veya "biz adaptasyon sorunu yaşayan, yaşlı huysuz" bayrağını bizden öncekilerden devir alacak yaşa geldik
    Kolay gelsin.
    Bilmukabele.
    Elinize, emeğinize sağlık üstad.
    Böyle insanların yüzü suyu hürmetine okunur, dişe dokunur şeyler çıkıyor forumda.

Naçizane önerim ise;
    Sitenizdeki https://teknikanalist.tr.gg/Tablo-A%...6%23305%3B.htm adresindeki "tablo açıklamalarına giden linki" de imzanıza yapıştırmanız.
    Alınmazsanız son önerim de; bu linkte bulunan kriterleri madde madde yazmanız. Okunurluğu arttırması açısından.
    Teşekkürler, elinize sağlık yeniden.
    Sayın obblomovv;

Vallahi başımıza iş aldık Sırf sizi dinleyip imzamı değiştirmek için site yapmaya karar verdik. Bir mühendis, bir mühendis adayı, iki kişi tam 4 saattir siteyi güncellemekle uğraşıyoruz. Sayın Dandanakan'ın ve sizin mesajlarınızı ancak okuyabildim.

Üstadım tablolar, Uygulama Kılavuzu ile birlikte hazırlandı ama kılavuz daha tam bitmedi. Tabloların tamamı elimden geldiği şekilde süzülerek yayınlandı. Hisse kısıtı da yok tüm hisselerin tablolardaki konumunu görebiliyorsunuz. İmzadaki adrese çay içmeye beklerim Sayın Dandanakan ile birlikte...

4. Siteniz hayırlı olsun Sn.Coccinella.Güzel olmuş,müziğide çok güzel.Bir kaç kez dinledim.Syg.

5. Emeği geçen herkesin eline sağlık.
    Mobil' den gördüğüm kadarı ile okuyucunun yorum yapması mümkün.
    Bu durumda her seferinde "Ad, iletişim bilgisi" yazmak yerine, sosyal medya hesabı ile üye olunabilen bir sistem daha iyi olabilir zannımca. Yine mod onayına alınabilir tabii.

Sıkı durun. Bizde iş yapan eleştirilir.
    İlk fırsatta ben küreği alıp, gömmeye geliyorum.
    Mobilden bu kadar şey edebildin

Hayırlı olsun yeniden. Kolay gelsin.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

6. Hayırlı olsun Tolga bey,
    Umarım beklentileriniz fazlasıyla gerçekleşir.

herkes kendi aklını kullansın, ytd using Tapatalk
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun Tolga bey,
    Umarım beklentileriniz fazlasıyla gerçekleşir.

herkes kendi aklını kullansın, ytd using Tapatalk
    Teşekkür ederim Sayın Canel.D, umarım herkesin beklentisi gerçekleşir...

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Siteniz hayırlı olsun Sn.Coccinella.Güzel olmuş,müziğide çok güzel.Bir kaç kez dinledim.Syg.
    Emeği geçen herkesin eline sağlık.
    Mobil' den gördüğüm kadarı ile okuyucunun yorum yapması mümkün.
    Bu durumda her seferinde "Ad, iletişim bilgisi" yazmak yerine, sosyal medya hesabı ile üye olunabilen bir sistem daha iyi olabilir zannımca. Yine mod onayına alınabilir tabii.

Sıkı durun. Bizde iş yapan eleştirilir.
    İlk fırsatta ben küreği alıp, gömmeye geliyorum.
    Mobilden bu kadar şey edebildin

Hayırlı olsun yeniden. Kolay gelsin.
    Teşekkür ederim arkadaşlar...

Sayfa 108/932 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •