Sayfa 109/932 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 865 - 872 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1. Hocam kolay gelsin siteyi inceledim ama daha çok çalışmam lazım.Elinize emeğinize sağlık inşallah hep beraber faydalanırız.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Hocam kolay gelsin siteyi inceledim ama daha çok çalışmam lazım.Elinize emeğinize sağlık inşallah hep beraber faydalanırız.
    Güncellemeler çok zamanımı alıyor, öyle olmasa daha fazla materyal yayınlamak isterdim. Uygulama Kılavuzunu da hafta sonu bitirebilirsem, şimdilik benden bu kadar diyeceğim...

İnşallah, dediğiniz gibi hep beraber...

3. Selamlar üstad.
    Önerim:
    https://analytics.google.com/analytics/web/#/ e üye olun.
    Sitenizi de kaydedin. Olayın teknik kısmıyla ilgilenen arkadaşlar için 5-10 dk.lık bir iş.
    Mobilde nasıl görünüyor, fontlar okunur mu?
    Aynı yere giden birden çok link mi var...
    Siteyi geliştirmek anlamında çok yardımı olur.

Nacizane fikrimi söyleyeyim:
    Daha dinamik bir görüntü, daha okunur fontlar ve blog gibi aşağı kaymayan bir form öneririm.
    Misal "Liste Açıklamaları" ayrı bir sayfa olmalı...
    Derim ben.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Selamlar üstad.
    Önerim:
    https://analytics.google.com/analytics/web/#/ e üye olun.
    Sitenizi de kaydedin. Olayın teknik kısmıyla ilgilenen arkadaşlar için 5-10 dk.lık bir iş.
    Mobilde nasıl görünüyor, fontlar okunur mu?
    Aynı yere giden birden çok link mi var...
    Siteyi geliştirmek anlamında çok yardımı olur.

Nacizane fikrimi söyleyeyim:
    Daha dinamik bir görüntü, daha okunur fontlar ve blog gibi aşağı kaymayan bir form öneririm.
    Misal "Liste Açıklamaları" ayrı bir sayfa olmalı...
    Derim ben.
    Siteyi nasıl dinamikleştiririm bilmiyorum ama önerilerinizi dikkate almaya çalışacağım Sayın obblomovv. Teşekkür ederim...

5. Uygulama kılavuzunda İchimoku sistem için açıklama var ancak 16 nisan tablolarında İchimoku sistem yok , ichimoku sistem boğa piyasası sistemi var ancak o da kılavuzdaki alanlar ile aynı değil. Yanlış mı bakıyorum acaba?

Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    Uygulama kılavuzunda İchimoku sistem için açıklama var ancak 16 nisan tablolarında İchimoku sistem yok , ichimoku sistem boğa piyasası sistemi var ancak o da kılavuzdaki alanlar ile aynı değil. Yanlış mı bakıyorum acaba?
    Sayın Yatirmci;

Uygulama Kılavuzu'ndaki açıklanan Ichimoku Sistemi, (Ana Sistem + IKH Sistemi + StochRSI Sisteminden oluşan) Karma Sistem Tabloları içerisinde yer alan Ichımoku Sistemine ait. Karma Sistem Tabloları 3 sistemden oluştuğu için Uygulama Kılavuz'unda tek tek ele alındığı için karıştırılmış olabilir.

IKH Boğa Piyasası Sistemi henüz Uygulama Kılavuzu'nda açıklanmadı. Çok yoğun olduğum için bunu henüz gerçekleştiremedim ama ilk fırsatta tamamlayacağım. Kolay gelsin. Başarılar dilerim...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sayın Yatirmci;

Uygulama Kılavuzu'ndaki açıklanan Ichimoku Sistemi, (Ana Sistem + IKH Sistemi + StochRSI Sisteminden oluşan) Karma Sistem Tabloları içerisinde yer alan Ichımoku Sistemine ait. Karma Sistem Tabloları 3 sistemden oluştuğu için Uygulama Kılavuz'unda tek tek ele alındığı için karıştırılmış olabilir.

IKH Boğa Piyasası Sistemi henüz Uygulama Kılavuzu'nda açıklanmadı. Çok yoğun olduğum için bunu henüz gerçekleştiremedim ama ilk fırsatta tamamlayacağım. Kolay gelsin. Başarılar dilerim...
    Hemen inceleyebilmeniz için IKH Boğa Piyasası Sistemi süzgeçlerini vereyim. Boğa sütunundan 1 rakamı seçilip Bant Genişliği de küçükten büyüğe sıralanacak. Küçük rakamlar tercih edilecek...

Tekrar kolay gelsin...

Tablolar için bir tespiti paylaşmakta yarar buluyorum.

"Farklı 2 tabloda ( ya da sistemde) aynı sonuçları bulduğunuz halde tespit edilen senet sayında azalış artış görüyorsanız biliniz ki farklı katmanlardasınız. Aynı sonuçla az sayıda hisse tespit ediliyorsa daha zor koşullar altında ama göreceli olarak daha emin ellerdesiniz demektir. Tersi durumda ise seçeneğinizin artması ile birlikte daha kolay koşullar altında ama daha riskli bir ortamdasınız demektir."

diyelim ve bol kazançlar dileyerek bu geceye veda edelim...

Sayfa 109/932 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •