Sayfa 120/932 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 953 - 960 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1. Elinize sağlık Tolga bey

herkes kendi aklını kullansın, ytd using Tapatalk
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Tolga bey

Teşekkür ederim...

Aracı kurumdan uyarı geldi arkadaşlar, whats app, sosyal medya v.s. bilgilendirici platformlar için... Buna yayını yaptığım site ve burası yani forum da dahil mi bilmiyorum. Netlik kazanana kadar siteyi ve forum yazılarını askıya alıyorum.

Bilginiz varsa ve bilgilendirirseniz sevinirim.

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Aracı kurumdan uyarı geldi arkadaşlar, whats app, sosyal medya v.s. bilgilendirici platformlar için... Buna yayını yaptığım site ve burası yani forum da dahil mi bilmiyorum. Netlik kazanana kadar siteyi ve forum yazılarını askıya alıyorum.

Bilginiz varsa ve bilgilendirirseniz sevinirim.
    Bu ne demek üstad? Gelen uyarı ne?
    Sen genel-geçer kullanılan göstergelerin değerlerini paylaşıyorsun.
    Kime ne?
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Bu ne demek üstad? Gelen uyarı ne?
    Sen genel-geçer kullanılan göstergelerin değerlerini paylaşıyorsun.
    Kime ne?
    Aracı kurumumun trader ekranından geldi uyarı. Şahsıma yapılmış bir uyarı değil, genel bir uyarı. Facebook, twitter, telegram, whats app v.b. platformlarda hisse paylaşımının yasak olduğu ile ilgili. SPK'nı bir yazısını (haziran ayı sanırım) göndermişler. Okumayı tamamladıktan sonra uyarıyı kapattım ve tekrar bulamadım şu anda. 3-5 yıl arası hapis cezası var.

Genel geçer kullanılan gösterge değerleri de olsa sonuçta hisseyi işaret etmiş oluyoruz. Ben biraz çekindim o nedenle yazıdan...

6. İyi geceler Tolga bey,
    İlk olarak uyarı mesajı herkese gönderiliyor diye biliyorum ki her ekranı açtığımda bana da geliyor. Amaç Twitter, Facebook, telegram gibi sosyal medyada oluşturulan gruplara karşı yapılan bir süreç olarak algıladım şahsen.
    Birçok üstat diye söz edilen kişilerin hisse yönlendirmeleri ve zarar eden kıl kapan kişilerce SPK ya yapılan şikayetler sonucu bu durumun oluştuğunu düşünüyorum. Doğru yada yanlış ben böyle algıladım.
    Asla sizin bu paylaşımlarınızdan zarar görmenizi istemem.
    Daha ayrıntılı cevap almanın yolu SPK ya danışmanız olabilir veyahut konuya hakim bir avukat veya benzeri bir bilirkişi den bilgi almanız olabilir diye düşünüyorum.
    Şahsi görüşüm, paylaşımlarınızda herhangi bir hukuki sorun olmadığı yönünde, ama ben yetki merci değilim ne yazık ki.
    Takdir sizin,
    saygılarımla.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    İyi geceler Tolga bey,
    İlk olarak uyarı mesajı herkese gönderiliyor diye biliyorum ki her ekranı açtığımda bana da geliyor. Amaç Twitter, Facebook, telegram gibi sosyal medyada oluşturulan gruplara karşı yapılan bir süreç olarak algıladım şahsen.
    Birçok üstat diye söz edilen kişilerin hisse yönlendirmeleri ve zarar eden kıl kapan kişilerce SPK ya yapılan şikayetler sonucu bu durumun oluştuğunu düşünüyorum. Doğru yada yanlış ben böyle algıladım.
    Asla sizin bu paylaşımlarınızdan zarar görmenizi istemem.
    Daha ayrıntılı cevap almanın yolu SPK ya danışmanız olabilir veyahut konuya hakim bir avukat veya benzeri bir bilirkişi den bilgi almanız olabilir diye düşünüyorum.
    Şahsi görüşüm, paylaşımlarınızda herhangi bir hukuki sorun olmadığı yönünde, ama ben yetki merci değilim ne yazık ki.
    Takdir sizin,
    saygılarımla.

Küçük bir ilçede yaşıyorum, konu hakkında uzman bulmak çok zor olacaktır diye düşünüyorum. Banka memurunun bile hisse virmanı yapmayı bilmediği bir ortamda derdime çare olacak avukat olduğunu sanmıyorum. SPK'ya danışmak daha doğru olacak ama içeriğin ve danışacağım mevkinin neresi olduğundan dahi hiçbir fikrim yok...

Teşekkür ederim Sayın Canel.D.
    Son düzenleme : BJK Coccinella; 30-06-2020 saat: 04:49.

Bahsettiğim uyarı metni bu işte;

https://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=3912

Sayfa 120/932 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •