Sayfa 124/932 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 985 - 992 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    VERTU

Görünüm bu. Dikkate almak için hücrelerin renklenmesini beklemek lazım. Bant genişlikleri hayli yüksek yeni alım için uygun değil...
    Hocam hayırlı olsun. Senin için buraya üye oldum. Paylaşımlarını merakla takip ediyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    HAFTALIK SİSTEM DEĞERLENDİRMELERİ

1 - Çok Periyotlu IKH Tabloları Seanslık (TL)

2 - Çok Periyotlu IKH Tabloları Günlük (TL)

3 - Çok Periyotlu IKH Tabloları Günlük (USD)

4 - Çok Periyotlu IKH Tabloları Haftalık (TL)

5 - Çok Periyotlu IKH Tabloları Haftalık (USD)

6 - Çok Zamanlı Bant Genişlikleri Günlük Haftalık Aylık (TL)

7 - Çok Zamanlı Bant Genişlikleri Günlük Haftalık Aylık (USD)

8 - Çok Zamanlı Başka Pencere Sistemi Seanslık Günlük Haftalık Aylık (TL) ve (USD)

9 - Çok Zamanlı Başka Pencere Sistemi (Alternatif) Seanslık Günlük Haftalık Aylık (TL) ve (USD)

10 - Haftalık Mengene Sistemi Seanslık Günlük Haftalık (TL)

11- IKH Boğa Piyasası Sistemi 60 Dk.lık Seanslık Günlük Haftalık Aylık (TL) ve (USD)

12 - Karma Sistem Tabloları Günlük Haftalık (TL)

13 - Karma Sistem Tabloları Günlük Haftalık (USD)

14 - Panorama Sistemi Günlük Haftalık (TL)

15 - Panorama Sistemi Günlük Haftalık (USD)

16 - StochRSI Sistemi ile Portföy Takibi Haftalık (TL)

17 - StochRSI Sistemi ile Portföy Takibi Haftalık (USD)

Dosyaların excel formatındaki tamamına BURADAN ulaşabilirsiniz…
    Hocam listenizi bütün olarak yine excel formatında paylaşacak mısınız. Çünkü çok periyotlu İKH tablolarında ichimoku ve MACD indikatörlerinde al veren hisselerden bazılarının bant genişliği çok yüksek de olsa iyi çalıştığını gözlemliyorum. Tamamını paylaşırsan çok sevinirim.

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Hocam listenizi bütün olarak yine excel formatında paylaşacak mısınız. Çünkü çok periyotlu İKH tablolarında ichimoku ve MACD indikatörlerinde al veren hisselerden bazılarının bant genişliği çok yüksek de olsa iyi çalıştığını gözlemliyorum. Tamamını paylaşırsan çok sevinirim.
    Geçen hafta paylaştım. "Dosyaların excel formatındaki tamamına BURADAN ulaşabilirsiniz…" son satırda link verdim, yarın haftalık kapanış olduğu için yine paylaşacağım. Tablolardan çıkarım yapılsın diye yayınlıyorum zaten. Bir gözleme ulaştıysanız bu beni memnun eder. Başarılar dilerim...

4. Hoş geldin üstad kolay gelsin.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Hoş geldin üstad kolay gelsin.
    Hoş bulduk Sayın Dandanakan, teşekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Geçen hafta paylaştım. "Dosyaların excel formatındaki tamamına BURADAN ulaşabilirsiniz…" son satırda link verdim, yarın haftalık kapanış olduğu için yine paylaşacağım. Tablolardan çıkarım yapılsın diye yayınlıyorum zaten. Bir gözleme ulaştıysanız bu beni memnun eder. Başarılar dilerim...
    Hocam çok teşekkür ederim. Ben kurduğunuz sistemi de merak ediyorum bu arada. Hisseye ait verileri manuel mi giriş yapıyorsunuz yoksa bunun için bir program mı kullanıyorsunuz. Tabloları haftalık paylaştığınız için seans içinde veya bitiminde sinyal değişiklikleri oluyor mu gibi gibi daha birçok soru. Uygun bir zamanda eğer müsait olursanız ve tabi ki cevaplamak isterseniz sormak isterim .Tekrar teşekkür ederim iyi akşamlar.

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Hocam çok teşekkür ederim. Ben kurduğunuz sistemi de merak ediyorum bu arada. Hisseye ait verileri manuel mi giriş yapıyorsunuz yoksa bunun için bir program mı kullanıyorsunuz. Tabloları haftalık paylaştığınız için seans içinde veya bitiminde sinyal değişiklikleri oluyor mu gibi gibi daha birçok soru. Uygun bir zamanda eğer müsait olursanız ve tabi ki cevaplamak isterseniz sormak isterim .Tekrar teşekkür ederim iyi akşamlar.
    Tabloların % 90'ını MetaStock programının explorerindeki tarama sonuçlarını excele yapıştırıp excelde makro çalıştırarak hazırlıyorum. Manuel girdiğim tablolar da var. Zamanım sadece haftalık paylaşıma uygun. Seans içi/sonu ya da gün içi/sonu yayın için tablo hazırlamıyorum.

İyi akşamlar...

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Tabloların % 90'ını MetaStock programının explorerindeki tarama sonuçlarını excele yapıştırıp excelde makro çalıştırarak hazırlıyorum. Manuel girdiğim tablolar da var. Zamanım sadece haftalık paylaşıma uygun. Seans içi/sonu ya da gün içi/sonu yayın için tablo hazırlamıyorum.

İyi akşamlar...
    Teşekkür ederim hocam.

Sayfa 124/932 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •