Sayfa 148/932 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by holebas Yazıyı Oku
    Üstad bu tablo size özel bir tablo mu? bizim de takip etme imkanımız var mı? bir de güncelini paylaşabilirmisiniz?
    Tabloyu ben oluşturuyorum. Günlük değişimleri yayınlıyorum. Gördüğünüz tablo zaten güncel, en son ASELS sinyali gelmişti...

2. tebrik ederim harika filtrelemeler yapmışsınız sadece taven olanlar değil diğerleri de gayet güzel bitirdiler. Sakıncası yoksa hangi indikatörleri ve değerlerini kullandığınızı paylaşabilirmisinz

3. Elinize sağlık Tolga bey

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

tebrik ederim harika filtrelemeler yapmışsınız sadece taven olanlar değil diğerleri de gayet güzel bitirdiler. Sakıncası yoksa hangi indikatörleri ve değerlerini kullandığınızı paylaşabilirmisinz
    Sistemler Ichimoku Kinko Hyo tabanlı, ben sadece kişiselleştirdim. Parametreler, sakıncası yoksa bende kalsın ;)

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Tolga bey

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkür ederim Sayın Canel.D.

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sistemler Ichimoku Kinko Hyo tabanlı, ben sadece kişiselleştirdim. Parametreler, sakıncası yoksa bende kalsın ;)
    saygı duyarım

saygı duyarım
    Anlayışınız için teşekkür ederim. Bol kazançlar...

8. Tolga bey kusura bakmayın konunun başını paylaştığınız sisteminizi videolarınızı görmeden konuya alakasız bir yerden giriş yaptığımı derinlemesine inceleme yapınca fark ettim. Öncelikle emeklerinize sağlık kendimi borsaya yeni girmiş birisi olarak önce bu forum sonra sizler gibi değerli insanlarla karşılaştığım için çok şanslı hissediyorum. En azından yem olmama ihtimalim var artık. konuyu yakından takibe alarak İyi geceler diliyorum.

Sayfa 148/932 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •