Sayfa 149/932 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by holebas Yazıyı Oku
    Tolga bey kusura bakmayın konunun başını paylaştığınız sisteminizi videolarınızı görmeden konuya alakasız bir yerden giriş yaptığımı derinlemesine inceleme yapınca fark ettim. Öncelikle emeklerinize sağlık kendimi borsaya yeni girmiş birisi olarak önce bu forum sonra sizler gibi değerli insanlarla karşılaştığım için çok şanslı hissediyorum. En azından yem olmama ihtimalim var artık. konuyu yakından takibe alarak İyi geceler diliyorum.
    Rica ederim, ben de tekrar anlayışınız için teşekkür ediyorum. İyi geceler...

İyi akşamlar arkadaşlar;

Dosyaları değiştirdim, tek dosya olan analiz dosyası adedi 7 oldu. Her dosyaya 17 adet makro ekledim. Ortalık çorba oldu, makroları da tam istediğim gibi yazamadım. O nedenle bu hafta dosya yayınlayamayacağım. Analiz bittiğinde tablo aşağıdaki şekle dönüşecek. Analiz tiplerini zaman sıkıntısından güncelleyemedim. Onu da ekleyeceğim. Eski verileri inceleyerek tabloyu geriye dönük düzelttim. Bugün sisteme eklenecek senet olursa gece geç vakitte de olsa yayınlayacağım...

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    İyi akşamlar arkadaşlar;

Dosyaları değiştirdim, tek dosya olan analiz dosyası adedi 7 oldu. Her dosyaya 17 adet makro ekledim. Ortalık çorba oldu, makroları da tam istediğim gibi yazamadım. O nedenle bu hafta dosya yayınlayamayacağım. Analiz bittiğinde tablo aşağıdaki şekle dönüşecek. Analiz tiplerini zaman sıkıntısından güncelleyemedim. Onu da ekleyeceğim. Eski verileri inceleyerek tabloyu geriye dönük düzelttim. Bugün sisteme eklenecek senet olursa gece geç vakitte de olsa yayınlayacağım...

Tolga hocam eski şekliyle yayınlayacak mısınız.

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Tolga hocam eski şekliyle yayınlayacak mısınız.
    Hayır, dosyalar değişti artık, daha kapsamlı ve ayrıntılı ama şu makro işini halledemiyorum. Yılbaşına kadar yetiştirmeye çalışacağım.

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Hayır, dosyalar değişti artık, daha kapsamlı ve ayrıntılı ama şu makro işini halledemiyorum. Yılbaşına kadar yetiştirmeye çalışacağım.
    Kolay gelsin Tolga hocam iyi akşamlar

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Kolay gelsin Tolga hocam iyi akşamlar
    Teşekkür ederim, iyi akşamlar...

Seanslık analizden HUBVC çıktı, zaten listede olduğundan tekrar eklemiyorum.

8. Listeden Bim görüntü bu şekilde.

Sayfa 149/932 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •