Sayfa 150/932 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1. Elinize sağlık Tolga bey

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

2. Oyak niye listeye giremiyor halen hocam.

3. Elinize sağlık Dandanakan bey, güzel paylaşımlar.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Dandanakan bey, güzel paylaşımlar.

Eyvallah eksik olma sn.Canel.D

5. Listeye yeni giren Aselsan usd bazlı mavi çizgi 2.8 usd, üzerinde aylık kapanışta 4.3 usd ye gidebilir.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Oyak niye listeye giremiyor halen hocam.
    Abi;

Hazırladığım sistemler sıkışmaya dayalı sistemler. Hisselerin bazıları sıkışmaya takılıp yükseliyor ya da düşüyor, bazıları ise sıkışmaya yakalanmadan düşüyor ya da yükseliyor. Biz ilk kategorideki senetlerden yükselenleri bulmaya çalışıyoruz. Tüm senetler aynı anda sisteme takılmıyor. Takılanlar aynı süre içinde tepki vermiyor. Sistemin başarısı için aynı zamanda Portföy Yönetme Sanatını da kullanmak gerekiyor. Sisteme takılan senetleri ne zaman alacaksınız ne zaman satacaksınız? Büyük oranda başarı gösteren sisteminiz olsa da alış ve satış zamanlamasını yapamadıktan sonra sistemin başarısından söz etmek nafile...

OYAKC'ye gelince, kriterlere uymayan senedi kesinlikle listeye almıyorum. Kriterlere uyanları bile görsel analiz ile kontrol edildikten sonra listeye alıyorum. Derseniz ki o zaman sistem ne işe yarıyor? Garantici olmayı seviyorum. Sisteme görmek istediğim her şeyi yaptıramıyorum. Kod bilgisi eksikliğim var ya da biraz tembellik diyebilirsiniz. Özetle; OYAKC sıkışmaya yakalanmadan prim yaptığı için artık onunla ilgilenmiyoruz. Tahmin edemediğimiz kadar primlense bile düşünmüyoruz. Düşünürsek sistemden taviz vermiş oluruz. Belki OYAKC'yi yakalayan sistemler yazılabilir ama ben bunun çok uzağındayım. OYAKC'yi yakalayan sistemlerin ne kadar zamanda kaç tane hisseyi yakaladığı da bilinmelidir ki karşılaştırma yapabilelim. Benim elimden gelen şimdilik bu kadar.

Saygı ve selamlarımla...

Listeden Bim görüntü bu şekilde.
    Teşekkürler abi, üçgenden kurtulmuşa benziyor, 90 hedefini görüyorum ben yanlışım yoksa...

Listeye yeni giren Aselsan usd bazlı mavi çizgi 2.8 usd, üzerinde aylık kapanışta 4.3 usd ye gidebilir.
    Teşekkürler abi, elinize sağlık...

Sayfa 150/932 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •