Sayfa 154/932 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Hubvc, Tolga bey'in listesinde dikkatimi çekti. Daha önceden Bilançosunu beğenmemiştim, listede görünce belki finansalları iyileşmiştir diye, bir umutla tekrar baktım. Değişen bir şey yine göremedim. Geleceğini fiyatlıyordur, anlayış gösteririm diyeceğim ama, hiç mi ışık görünmez bir kağıtta. Görünmüyor işte, ilginç...Temel anlamda bir hayat belirtisi, nefes alıp verme görünmüyor..
    Abi HUBVC listeye girdikten sonra bu sefer periyot değiştirerek seanslıkta çok güçlü durdu. Ben de çözemiyorum. Bu hareketin devamı gelir mi? İzleyeceğim.

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Canel Bey;

Tabloyla uyumlu olması açısından grafik çizerken aşağıda yayınladığım tablodaki Analiz Tipi ve Periyodu takip ederseniz örtüşme olması açısından daha faydalı olacağını düşünüyorum. Kusura bakmayın ancak güncelleyebildim. Ben grafik çizmeyi pek bilmiyorum. Kolay gelsin.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

3. Örnek olması açısından Hubvc grafiğine göz atarsak, okla işaretli yerlerdeki fiyat hareketleri ile RSİ hareketlerine baktığımızda rsi de üst bant düz bir çizgi oluşturup 3 defa bu çizgiye dokunmuş buna uygun olarak fiyatların yeşil çizgiye dokunup geri gelmesi gerekirken fiyatlar her seferinde daha düşük hareket etmiş.Buda açıkça fiyatların baskılandığını gösteriyor herhalde.
    Bu durum, bu enstrümanın yön ve zaman analizini tahmin etmeyi zorlaştırır diye düşünüyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Tekniğin önemli bir gösterge olduğuna inanıyorum. Fakat Temel ile de desteklenmeli diye düşünüyorum. Tolga bey de aynı düşünceler içinde zaten.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Abi çok teşekkür ederim gerçekten durumu çok güzel resmetmişsiniz, fakat zamanlama açıısndan ben daha önce davranmış görünüyorum. Üçgenin sonunda tekrar sinyal alabilir miyiz bilmiyorum. Bu üçgen bitişleri ile sinyalleri çakıştırmam lazım. Bakalım bu grafik burda dursun. Ellerinize sağlık.

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Tekniğin önemli bir gösterge olduğuna inanıyorum. Fakat Temel ile de desteklenmeli diye düşünüyorum. Tolga bey de aynı düşünceler içinde zaten.
    Abi o zaten fikirbirliği içinde olduğumuz esas konu. Fakat sinyaller kısa vadeli çıkışları yakalıyor diye düşünüyorum. Bence bunu da masaya yatırmalıyız. Parametreler hızlı mı geliyor bilmem...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Abi o zaten fikirbirliği içinde olduğumuz esas konu. Fakat sinyaller kısa vadeli çıkışları yakalıyor diye düşünüyorum. Bence bunu da masaya yatırmalıyız. Parametreler hızlı mı geliyor bilmem...
    Neden sinyal gelen BRYAT uzaya gitti de örneğin ALCTL ya da KFEIN bize kök söktürdü? Bunu cevabını bulmam lazım benim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Neden sinyal gelen BRYAT uzaya gitti de örneğin ALCTL ya da KFEIN bize kök söktürdü? Bunu cevabını bulmam lazım benim...
    Paralı yatırımcının tercihi Borusan Yatırım oldu diye düşünüyorum.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Sayfa 154/932 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •