Sayfa 157/932 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Ortaya "Mükemmel bir Eser" çıkabilir, neden olmasın.
    İnşallah abi, katkılarınızla...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Size yakışır Tolga Bey, Hem burada değerli arkadaşlarla tanışma fırsatım olur. Ayrıca ben de sizlerden yararlanmış olacağım. Daha öncesinde şimdiden hepiniz Sağolun.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Size yakışır Tolga Bey, Hem burada değerli arkadaşlarla tanışma fırsatım olur. Ayrıca ben de sizlerden yararlanmış olacağım. Daha öncesinde şimdiden hepiniz Sağolun.
    Teşekkür ederim abi, hep beraber daha iyiye inşallah...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Borsa kurtlar sofrası. Güçlerimizi birleştirelim ki, yem olmayalım. Hiç faydası olmayan olmaz bu işlerde. Bir anda bir fikir söyler, şöyle olmalı der, dua eder. Çok önemli...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

5. [IMG]Benim yegane amacım aynı formasyonlarla aynı kriterlerle listeye girmiş olan senetlerin neden farklı davrandıklarını bulmak.[/IMG]

Bunun sebebi tahmini olarak her enstrümanın kendine has davranış biçimlerinin olmasından kaynaklanır.
    Bunun sebepleri çok çeşitlidir, Zamansal ( Mevsimsel ) olabilir, Patron kaynaklı olabilir, finansal olarak olabilir, tahta yapıcının psikolojisi olabilir,spekülatif olabilir. takas pozisyonu olabilir, sığ tahta olabilir, endex trendine bağlı olabilir,robot yazılım olabilir.kısacası olabilirde olabilir.Böyle durumlarda tüm parametreler kullanılsa dahi tahmin edebilmek çok zordur.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    [IMG]Benim yegane amacım aynı formasyonlarla aynı kriterlerle listeye girmiş olan senetlerin neden farklı davrandıklarını bulmak.[/IMG]

Bunun sebebi tahmini olarak her enstrümanın kendine has davranış biçimlerinin olmasından kaynaklanır.
    Bunun sebepleri çok çeşitlidir, Zamansal ( Mevsimsel ) olabilir, Patron kaynaklı olabilir, finansal olarak olabilir, tahta yapıcının psikolojisi olabilir,spekülatif olabilir. takas pozisyonu olabilir, sığ tahta olabilir, endex trendine bağlı olabilir,robot yazılım olabilir.kısacası olabilirde olabilir.Böyle durumlarda tüm parametreler kullanılsa dahi tahmin edebilmek çok zordur.
    Evet, dış kaynaklı olan kriterlere müdahale edemeyeceğimize göre iş yine kendimizde bitiyor. izci abinin temel değerlendirmesi bize fikir verebilir diye düşünüyorum. Siz de grafiklerinizle bizi desteklerseniz mutlu olurum abi...

7. Her daim tolga bilgi güçtür hepimiz öğreniyoruz sn.izci'nin dediği gibi bu çakallara yem olmamak adına birlik olmak gerekir.

Borsa kurtlar sofrası. Güçlerimizi birleştirelim ki, yem olmayalım. Hiç faydası olmayan olmaz bu işlerde. Bir anda bir fikir söyler, şöyle olmalı der, dua eder. Çok önemli...
    Tesadüfe inanmıyorum, biz elimizden gelenleri yapalım da, sizin dediğiniz gibi belki birisinin duasını alırız, olmayacak bile olur...

Sayfa 157/932 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •