Sayfa 196/932 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Yok bakmadım, Nasıl bir faydası olabilir mesela.
    Aynı sektörde faaliyet gösteren şirketler arasında ki seçimlerde mesela.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    O zaman en çok krıteri karşılayandan en aza doğru bir liste yapılabilir mi.
    Bu bence çok güzel bir öneri

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    O zaman en çok krıteri karşılayandan en aza doğru bir liste yapılabilir mi.
     Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Bu bence çok güzel bir öneri
    Madem böyle bir istek var, pazartesiden itibaren karşılanan kriter sayısını da yazalım. Belki ileride kriterler üzerinden puanlamaya da gidebiliriz...

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Madem böyle bir istek var, pazartesiden itibaren karşılanan kriter sayısını da yazalım. Belki ileride kriterler üzerinden puanlamaya da gidebiliriz...
    Size yine mi iş çıkardık hocam, zaten bu tabloları oluşturmak bayağı zamanınızı alıyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Aynı sektörde faaliyet gösteren şirketler arasında ki seçimlerde mesela.
    Kendine göre özel bir yöntem geliştirmiş olabilir. Biz burada karar vermede bilimsel yöntemleri ele alıyoruz. Belki de o da öyle yapıyordur.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Aslında Tam olarak anlayamadım sorunuzu.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

7.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Kendine göre özel bir yöntem geliştirmiş olabilir. Biz burada karar vermede bilimsel yöntemleri ele alıyoruz. Belki de o da öyle yapıyordur.
    Doğrudur ben temel analize çok önem veriyorum bu konuda öncü sensin sn. izci

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Size yine mi iş çıkardık hocam, zaten bu tabloları oluşturmak bayağı zamanınızı alıyor
    Listeye Temel Analiz Puanı eklenecek. Kriter sayısını görsel olarak sayıp yazacağım. Onu otomatik yaptırabilecek bir kod bilgim yok. Evet puanlamaya gidersek ek iş çıkacak ama puanlamayı şu an düşünmüyorum. Eğer kriter sayısından istediğimiz verimi alırsak o rotada puanlamaya gideriz. Bir de şu % 30 barajını aşanları otomatikleştirmeyi nasıl yapacağımı bilemedim. Çünkü listeye giriş tarama sonucu değil de görsel analizle tamamlanıyor. Bunun da kodla ya da taramayla yapılabileceğini düşünmüyorum. Sizlerden tek istediğim o günün HIGH değeri ile % 30'luk baraj aşılırsa o senetleri haber verirseniz, listeden düşebiliriz...

Sayfa 196/932 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •