Sayfa 210/932 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1. Madem listeye girdi, görüntü bu şekilde flama oluşumu mevcut altta 2.25 dikkat edilmesi gereken seviye, 2.34 aylık pivot rakamı.
    Yukarıda 2.45 geçilirse ilk etapta zirve denemesi yapabilir.
    Şirketin % 100 ü halka açık geliri kira Belki başka bir hikayesi vardır haberle gider bilemeyiz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Merhaba Sn. Polaris,
    ....

Aklınıza başka türlü şeyler gelmesin lütfen. Paylaşmayı sevmesek burada olmazdık, böyle olduğumuzu da buradaki birkaç arkadaşım bilir. Olaya böyle bakmak lazım. Gelin burada sizinle beraber sohbet havasında birlikteliğimizi devam ettirelim.

Selamlar, Saygılar,
     Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Kuyas: 1 (Bir) Puan
     Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    Merhaba,
    ...
    - Emeğinin karşılığını, ne yaptığını bilmeyen insanlardan alamazsın.
    -Değer bilmeyenlere sakın emeğini sunma.
    - Asla bilmeyenle tartışma.
    Sayın POLARIS izninizle, sizin cümlenizden alıntı yaparak;

Bir aydır takip ediyorum. Sessiz ve derinden. ilginç bir tahta yapıcı spekülatörü var. Alırsanız, kademeyi aldığınız kademe altına getirmekten ve orada trade ettirmekten zevk alıyor. Biraz sorunlu biri. Gerçi bu spekülatörler arasında teknik ille de teknik diyerek olmayacak şeyler yaptıklarına sizde şahit olmuşsunuzdur. Tam bir şizofren davranışı var, aşırı düzen delisi de denebilir. Alırım unuturum demezseniz pişman olursunuz. Yukarıda yazdıklarımın hiçbir teknik, taktik, temel dayanağı yoktur. Sadece gözleme dayalı.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    ...
    ...
    Şirketin % 100 ü halka açık geliri kira Belki başka bir hikayesi vardır haberle gider bilemeyiz.
    Yeni yani yakın sayılabilecek bir dönemde 0.89 tl ile bedelli yaptı. Meşhur bir spekülatör yakın dostlarına burası benim emeklilik planım diyormuş. Farklı isimler altında hissenin toplandığına dair dedikodular var. Nerede onların elinden alır. Bilinmez. Havalaanına yani eski Atatürk havaalanına yakın borsa istanbul Altın borsa sına yaptıkları bir kuleyi verdiler. Diğer kulenin kaba işleri bitmek üzere idi hatırladığım kadarıyla. kendilerine ait bir AVM leri var. ve altın üzerine kuyumcuların toplandıkları imalathaneler var. Ayrıca 7000 e varan ortak sayısı mevcut en son genel kurulda ana sözleşmeye ilave maddeler eklediler. Bir plan var. ama nedir bilmiyorum ama süresi uzun gibi

Bu arada sevgili BJK Coccinella umarım başlığa ihanet ettiğimi düşünmezsin
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku

Bu arada sevgili BJK Coccinella umarım başlığa ihanet ettiğimi düşünmezsin
    Sıkıntı yok

4. [IMG]Yeni yani yakın sayılabilecek bir dönemde 0.89 tl ile bedelli yaptı. Meşhur bir spekülatör yakın dostlarına burası benim emeklilik planım diyormuş. Farklı isimler altında hissenin toplandığına dair dedikodular var. Nerede onların elinden alır. Bilinmez. Havalaanına yani eski Atatürk havaalanına yakın borsa istanbul Altın borsa sına yaptıkları bir kuleyi verdiler. Diğer kulenin kaba işleri bitmek üzere idi hatırladığım kadarıyla. kendilerine ait bir AVM leri var. ve altın üzerine kuyumcuların toplandıkları imalathaneler var. Ayrıca 7000 e varan ortak sayısı mevcut en son genel kurulda ana sözleşmeye ilave maddeler eklediler. Bir plan var. ama nedir bilmiyorum ama süresi uzun gibi[/IMG]

Güzel bilgiler selim sağol sen zaten daha önce bununla bir haşir neşir olmuştun diye hatırlıyorum.

Bana göre sistem dışı (daha zamanı gelmemiş) ama ileride iyi olacağını düşündüğüm, listedekilere oranla daha uzun vade tutulabilecek bir senet tespit etmeye çalışıyorum. HALKB...

Temel Analizini ve özellikle TL bazlı haftalık grafiklerini bekliyorum sizlerden, yardımcı olursanız sevinirim...

6. Uzun zaman önce çizdiğim bu aylık grafik arka sayfalarda verdim bunu herhalde 6 üzeri iyi olur diye.
    Mavi trend üzerinde fiyatlar,turkuaz çizgide bayağı bir dip çalışması yaptı.
    Zamansal olarakta sıkışmış gözüküyor ama her iki yön için geçerli.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Uzun zaman önce çizdiğim bu aylık grafik arka sayfalarda verdim bunu herhalde 6 üzeri iyi olur diye.
    Mavi trend üzerinde fiyatlar,turkuaz çizgide bayağı bir dip çalışması yaptı.
    Zamansal olarakta sıkışmış gözüküyor ama her iki yön için geçerli.
    Abi bunun haftalığını atabilcen mi?

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    GENEL DURUM

LİSTE DIŞI KALANLAR

DEVAM EDENLER (TARİH SIRALI)

DEVAM EDENLER (TEMEL ANALİZ PUANI SIRALI)

Bugün Oltaya Takılan senet KUYAS� (Temel Analiz Puanı değerlendirildikten sonra güncellenecektir�)

Sistemde yüklü 17 makronun oluşturduğu 33 alt kriterin 10 tanesinden pozitif sinyal vermiştir.

Not : ICBCT ile KUYAS arasında kalıp Görsel Analiz sonucu KUYAS�a şans tanıdım� Bol şans�
    Eline sağlık Tolga bey,
    Alkım temettü verdi, sanırım 37 kuruş. İlave bilgi olarak eklemek isterim.
    İlave olarak icbct ve kuyas arasında kalmışsınız , benim tercihim icbct den yana, artık şans bundan sonrası. Temel analizini bilemem ama icbct den yana olumluyum.
    Tüm arkadaşların emeklerine sağlık.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Sayfa 210/932 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •