Sayfa 211/932 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Eline sağlık Tolga bey,
    Alkım temettü verdi, sanırım 37 kuruş. İlave bilgi olarak eklemek isterim.
    İlave olarak icbct ve kuyas arasında kalmışsınız , benim tercihim icbct den yana, artık şans bundan sonrası. Temel analizini bilemem ama icbct den yana olumluyum.
    Tüm arkadaşların emeklerine sağlık.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkür ederim, görsel analiz bir yere kadar çözüm üretiyor. Basit bir puanlama yaptım. Haklısınız ICBCT daha yüksek puan aldı. İşin garibi ICBCT ikinci sırada çıktı. Onu geçen bir senet daha var, YGGYO puanlamanın lideri... Neyse bakalım gece gece bu kadar basıyor kafa...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bana göre sistem dışı (daha zamanı gelmemiş) ama ileride iyi olacağını düşündüğüm, listedekilere oranla daha uzun vade tutulabilecek bir senet tespit etmeye çalışıyorum. HALKB...

Temel Analizini ve özellikle TL bazlı haftalık grafiklerini bekliyorum sizlerden, yardımcı olursanız sevinirim...
    Halk Bankası temel analiz olarak çok ucuzdan işlem görüyor, iş yapar...ICBCT ise boş kağıt, iş yapmaz...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    YGGYO temel anlamda vasat bir kağıt, ederini fiyatlamış...iş yapmaz...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Halk Bankası temel analiz olarak çok ucuzdan işlem görüyor, iş yapar...ICBCT ise boş kağıt, iş yapmaz...
    YGGYO temel anlamda vasat bir kağıt, ederini fiyatlamış...iş yapmaz...
    Teşekkür ederim abi verdiğiniz bilgiler için...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Halk Bankası değerlendirilebilir, ICBCT, YGGYO her ikisini de uygun görmüyorum.

Halk Bankası değerlendirilebilir, ICBCT, YGGYO her ikisini de uygun görmüyorum.
    Abi HALKB için teknik uygun düşerse buradan paylaşırız inşallah, bu hafta kapanışından sonra yaklaşık 1 ila 4 hafta arasında (orta ve uzun vade için) alıma uygun hale geleceğini düşünüyorum. Hakkımızda hayırlısı...

7. Önünde 5.73 ve 5.89 dirençleri var
    Altta mavi 5.55 Aylık pivot rakamına dikkat edilmeli altında kapanışlar olumsuz olur.

8. Bu rakamlarda yıllık pivot destek dirençleri.

Sayfa 211/932 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •