Sayfa 230/932 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Şimdi rahatladım be abi...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

2. Ben Derim'in özellikle takip edilmesini tavsiye ederim Çünkü Tolga hocam hatırlayacaktır ki şu an tabloda bulunmayan ama sisteme takılan Sekfk (Şeker Finansal Kiralama) örneği var. 4,3x lardan sanırım sinyal geldi ama kağıt alt pazarda işlem gördüğü ve temel analizi çok da sağlam olmadığı için sisteme dahil edilmedi ve hisse 7,5x ulaştı. Temel analiz elbette önemli ama şahsi kanaatim bu sisteme dahil olmuş bazı senetlerin temel analizden ciddi şekilde ayrıştığı yönünde. Gönül ister ki sistemin yakaladığı bütün hisselerin finansalları da sağlam olsun.

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Asıl gevezeliği biz yapıyoruz sevgili BJK Coccinella. Başlamadan hemencecik şurada size bir özür borcum var. Özrü mü dileyeyim. Meramımı anlatayım. Biz eski kafalılar, hani o dinazor dediklerinden eski bildiklerimize göre hareket ettiğimiz sürece bizden hiç bi .. neyse o kadar da yazmayayım. KUYAS konusunda sizin sistem uyarı verdi. Biz gevezelik edip yaklaşık 20 kademe, takip ettiğim için bana göre en az 30 kademe kaçırdım. Gerçi nakit olarakta hazır değildim. Başka bahçelerden meyve toplamakla meşguldüm. Ama sistem olmuş.
    Tebrik ediyorum.
    Dersleri daha dikkatli dinlemek okumak gerek.
    Estağfurullah, ders vermek haddime değil. Umarım bundan sonra dikkatinizi daha çok verirsiniz. Ama nesipte yoksa olmuyor abi, inanın olmuyor.

Teşekkür ederim...

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Ben Derim'in özellikle takip edilmesini tavsiye ederim Çünkü Tolga hocam hatırlayacaktır ki şu an tabloda bulunmayan ama sisteme takılan Sekfk (Şeker Finansal Kiralama) örneği var. 4,3x lardan sanırım sinyal geldi ama kağıt alt pazarda işlem gördüğü ve temel analizi çok da sağlam olmadığı için sisteme dahil edilmedi ve hisse 7,5x ulaştı. Temel analiz elbette önemli ama şahsi kanaatim bu sisteme dahil olmuş bazı senetlerin temel analizden ciddi şekilde ayrıştığı yönünde. Gönül ister ki sistemin yakaladığı bütün hisselerin finansalları da sağlam olsun.
    Evet, finansalları sağlam şirket sayısının az oluşu bizim en büyük handikapımız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Olur ya, Derimod yarın çiziyor mu...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Olur ya, Derimod yarın çiziyor mu...
    Çizmemesi için inan neden yok abi...

Hocam böyle yaparak teknik verilerle oynamış gibi görünüyorsunuz ama sıkıntı yok, derimod da ağımıza takılmayıversin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    Hocam böyle yaparak teknik verilerle oynamış gibi görünüyorsunuz ama sıkıntı yok, derimod da ağımıza takılmayıversin
    Derimod eskiden popülerdi. Ama şimdi eskiyi mumla aratıyor.

Sayfa 230/932 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •