Sayfa 238/932 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by holebas Yazıyı Oku
    Tebrikten fazlasını hak ediyorsunuz emeklerinize sağlık.
    sistemin al verip de bekleneni veremeyen hisselerin de naçizane kendine özgü durumlarının olduğunu düşünüyorum. İzci bey de bana katılacaktır muhtemelen Alkim özelinde inanılmaz bir baskı var. Şirket sahipleri hissenin gitmesine izin vermiyorlar. Yaptıkları yatırımın bu yıl meyvesini almadan.
    Evet, baskı var. Fakat Parasal genişleme ve teşviklerin etkisi ile Borsada müthiş hacimler oluşuyor. Bu parasal musluklar yakında riski az olan, finansalları sağlam ve borçsuz şirketlere doğru yüksek hacimlerle kayacaktır. Yakında bu şekilde trend oluşumlarını görebiliriz diye düşünüyorum. Kısmet bakalım...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by holebas Yazıyı Oku
    Tebrikten fazlasını hak ediyorsunuz emeklerinize sağlık.
    sistemin al verip de bekleneni veremeyen hisselerin de naçizane kendine özgü durumlarının olduğunu düşünüyorum. İzci bey de bana katılacaktır muhtemelen Alkim özelinde inanılmaz bir baskı var. Şirket sahipleri hissenin gitmesine izin vermiyorlar. Yaptıkları yatırımın bu yıl meyvesini almadan.
    Sistemin en zayıf halkası ASELS o bile % 7,51'i gördü...

3. Asel bizi uğraştıracak 18.77 önemli rakamdı burayı kırdı altta 18.59 var.
    Yukarıda 19.06 lık fibo üzeri kapanış görmek lazım 19.35 geçilmeden de çıkışlar hikaye olur.

4.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Evet, baskı var. Fakat Parasal genişleme ve teşviklerin etkisi ile Borsada müthiş hacimler oluşuyor. Bu parasal musluklar yakında riski az olan, finansalları sağlam ve borçsuz şirketlere doğru yüksek hacimlerle kayacaktır. Yakında bu şekilde trend oluşumlarını görebiliriz diye düşünüyorum. Kısmet bakalım...
    Bende aynı fikirdeyim potasyum sülfat gübre yatırımı üretime dönerse ki beklenti bu yönde (hissede ki baskının sebebi de bunun olduğunu düşünüyorum) o zaman alkim hak ettiği yere gelecektir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Siz yatırım uzmanı olsanız, Müşterinize;
    16 liraya Alkim mi aldırırsınız, Yoksa;

500 lira Alcar
    400 lira Çimbeton
    300 lira Marshall

Mı aldırırsınız..
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sistemin en zayıf halkası ASELS o bile % 7,51'i gördü...
    Kesinlikle öyle takdire şayan sistem

7.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Siz yatırım uzmanı olsanız, Müşterinize;
    16 liraya Alkim mi aldırırsınız, Yoksa;

500 lira Alcar
    400 lira Çimbeton
    300 lira Marshall

Mı aldırırsınız..
    Hiç tereddüt etmeden Alkim aldırırım çevremdekilere de temel olarak en sağlam gördüğüm hisse olduğunu tereddüt etmeden söyleyebiliyorum o yüzden

8.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Asel bizi uğraştıracak 18.77 önemli rakamdı burayı kırdı altta 18.59 var.
    Yukarıda 19.06 lık fibo üzeri kapanış görmek lazım 19.35 geçilmeden de çıkışlar hikaye olur.
    Yarın için derim yükselmeye devam eder mi

Sayfa 238/932 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •