Special Days Image
Sayfa 28/932 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 217 - 224 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

ICHIMOKU TEKNİK ANALİZ KRİTERLERİ

ICHIMOKU 60 DK.

ICHIMOKU SEANSLIK

ICHIMOKU GÜNLÜK

PANORAMA TEKNİK ANALİZ KRİTERLERİ

PANORAMA 60 DK.

PANORAMA SEANSLIK

PANORAMA GÜNLÜK

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku

ICHIMOKU 60 DK.

ICHIMOKU SEANSLIK

ICHIMOKU GÜNLÜK

PANORAMA 60 DK.

PANORAMA SEANSLIK

PANORAMA GÜNLÜK
    Merhabalar. Ortaya çıkardığınız çizelgelerde ve oltaya takılanlar da ortak avtur bulunuyor . Birde daha önce belirttiğiniz fakat oltaya takilmayanlardan ege profil var. Emekleriniz için teşekkürler...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Merhabalar. Ortaya çıkardığınız çizelgelerde ve oltaya takılanlar da ortak avtur bulunuyor . Birde daha önce belirttiğiniz fakat oltaya takilmayanlardan ege profil var. Emekleriniz için teşekkürler...

Başlığın adı Oltaya Takılanlar... Ichımoku ve Panorama tabloları IchimokuKinko Hyo indikatör tabanlı. Haftalık portföy sadece StochRSI tabanlı. Ege Profili nerde ne zaman yayınladım hatırlamıyorum.

Ichimoku ve Panorama sistemlerinin esaslarını hergün tablolarla birlikte yayınlıyorum. Senetler her gün değişiyor. StochRSI haftalık portföy ise görsel analiz sonucunda seçilmiş senetler, portföye girişinden itibaren sadece 2 sene izlemeyi düşünüyorum.

İzlediğiniz için ben teşekkür ediyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Başlığın adı Oltaya Takılanlar... Ichımoku ve Panorama tabloları IchimokuKinko Hyo indikatör tabanlı. Haftalık portföy sadece StochRSI tabanlı. Ege Profili nerde ne zaman yayınladım hatırlamıyorum.

Ichimoku ve Panorama sistemlerinin esaslarını hergün tablolarla birlikte yayınlıyorum. Senetler her gün değişiyor. StochRSI haftalık portföy ise görsel analiz sonucunda seçilmiş senetler, portföye girişinden itibaren sadece 2 sene izlemeyi düşünüyorum.

İzlediğiniz için ben teşekkür ediyorum...
    Oltaya takilanlardan faydalanıyorum. Çizelgelerde ise o kağıtlar var ise daha iyi oluyor. Ege profil i belki başka bir yerde okudum yada sağır duymaz uydururmuş durumunda beklentisi olduğum kağıt. Teşekkürler...

6. Oltaya takılanlar dan bende faydalanıyorum ustat ozrdn i bir daha analiz etsen durumunu

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Oltaya takılanlar dan bende faydalanıyorum ustat ozrdn i bir daha analiz etsen durumunu

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hem günlük ve haftalık, hem de daha kısa vadeli pozisyonlarda OZRDN üstündeki görüşüm negatif... Ne indikatör dizilişleri, ne kapanış ne de MACD... Hiçbir olumlu bulgu yok. Üzgünüm... Çok spekülatif bir atakla belki 1-1,5 aylık eski fiyatlarına ulaşabilir. Onu da izin verirlerse. Her yükselişin satış fırsatı oluşturduğu bir durum söz konusu bana göre.

Borsada olmaz olmaz, umarım kazanırsınız...

ICHIMOKU 60 DK.

ICHIMOKU SEANSLIK

ICHIMOKU GÜNLÜK

PANORAMA 60 DK.

PANORAMA SEANSLIK

PANORAMA GÜNLÜK

Sayfa 28/932 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları