Sayfa 319/932 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Arkadaşlar başka görmek istediğiniz değerlendirmeler varsa onları da ekleyebiliriz. Hatta gerekirse bu değerlendirmeleri de tablo haline getirebiliriz.
    Selamlar Tolga bey,
    Benim açımdan hisselere ilave olarak emtiya fonlarının da sisteme dahil edilmesi olabilir. Onun dışında sistemi gayet başarılı buluyorum.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Selamlar Tolga bey,
    Benim açımdan hisselere ilave olarak emtiya fonlarının da sisteme dahil edilmesi olabilir. Onun dışında sistemi gayet başarılı buluyorum.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Canel Bey;

İstediğiniz emtia ve fonların kodlarını tek tek yazmanızı isteyeceğim zahmet olmazsa. Kullandığım data sağlayıcıda o kodlar varsa ve veri tabanım müsait olursa deneyebiliriz. (Tabi sistem hisselerde gösterdiği etkiyi bunlarda da gösterirse.)

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Canel Bey;

İstediğiniz emtia ve fonların kodlarını tek tek yazmanızı isteyeceğim zahmet olmazsa. Kullandığım data sağlayıcıda o kodlar varsa ve veri tabanım müsait olursa deneyebiliriz. (Tabi sistem hisselerde gösterdiği etkiyi bunlarda da gösterirse.)
    En kısa zamanda bildiğim ve bulabildiğim emtiya kodlarını yazarım, teşekkürler...

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

4. (Tabi sistem hisselerde gösterdiği etkiyi bunlarda da gösterirse.)[/QUOTE]

karışmak gibi olmasın ama...
    denemekte fayda var... hatta kriptolar...forexden... bir kaç örnek eklenirse....
    sisteminizin değişik şartlar altında testi yapılmış gibi olur...
    bana göre....böylece sistemin yaşam ömrü uzamış olur....

selamlar...
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    (Tabi sistem hisselerde gösterdiği etkiyi bunlarda da gösterirse.)
    karışmak gibi olmasın ama...
    denemekte fayda var... hatta kriptolar...forexden... bir kaç örnek eklenirse....
    sisteminizin değişik şartlar altında testi yapılmış gibi olur...
    bana göre....böylece sistemin yaşam ömrü uzamış olur....

selamlar...[/QUOTE]

Halihazırdaki şartlarda zaman sorunum var ama müsait bir zamanda denemeye çalışalım.

Data sağlayıcıda bulunan başlıklar;

- Pariteler
    - Bist Vadeli İşlem Kontratları
    - Bist Varantlar
    - Kripto Paralar

Bunlar mı istedikleriniz?

7. Gldtr, Gmstr, usdtr, djist, z30ea ilk aklıma gelenler, ilave olabilir genelde qnb fonları bunlar. Başka bankaların da fonları olabilir. Bunlar ilgi alanında olanlar.
    Teşekkürler...

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Data sağlayıcıda bulunan başlıklar;

- Pariteler
    - Bist Vadeli İşlem Kontratları
    - Bist Varantlar
    - Kripto Paralar

Bunlar mı istedikleriniz?
    paritelerden
    usdjpy
    eurusd
    usdcad
    eurjpy
    audcad

vadelilerden
    garan
    eregl
    tuprs
    xu30

varant yerine
    xauusd
    xagusd

kriptolardan
    btcusd
    btcusdt
    ethusd
    ethusdt
    dogeusd
    xrpusd
    adausd
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

Sayfa 319/932 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •