Sayfa 353/932 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Sağolun Zeki Bey, Bilmukabele.
    Sistem endeks için ne diyor izci bey yarın ki düşüş durur mu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by Zekigunes Yazıyı Oku
    Sistem endeks için ne diyor izci bey yarın ki düşüş durur mu
    Endeks konusu Tolga Bey'in uzmanlık alanı. Ben de merak ediyorum.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by Zekigunes Yazıyı Oku
    Ben yatırımları mi tabloya göre yapan biri olarak gayet memnunum sayenizde derinde ayende cemasta polho da kazandım tşk ederim , sadece stoplara uymuyorum benim için yüzde on onbeş yetiyor düşerse yeniden alıyorum derinde aldat yapsa idim yüzde yüz elli kazanabilirdim misal ayen ve krgyo da öyle sistem mükemmel elinize sağlık tolgabey ve izci bey efsanesinin ve çok mütevazısiniz keşke imkan olsada reelde tanisabilsem ([email protected])
    Sağolun teşekkür ederiz Zeki bey

4. Elinize sağlık Tolga bey ,
    Hiçbir sistem mükemmel değildir. Sizin sistemin başarı yüzdesi bence çok iyi.
    Stop seviyelerini grafik paylaşanlar olarak yazıyoruz. Ben dahil birçok kişi uymuyor çoğu zaman ama stop can kurtarır. Listeden ben üç hissede şansımı denedim ikisinde stop çalıştı. Bitince kat ve kat fazlasını kazandım.
    Endeks konusu konuşulmuş. Bir iki kelam etmek isterim. Özellikle Endeks hisselerinde bariz mal çıkışı dağıtımı oldu. Derin bir düşüş bekliyorum. Arada tepkiler olsada 13xx seviyeler geleceğini düşünüyorum. Birkaç istisnai hisseler hariç ciddi düşüşler yaşanacak diye düşünüyorum. Her gün birkaç hisse ile endeksi tutup mal çıkılıyor. Bu çıkılan malları da dipten almadan endeks çıkışı olacağını düşünmüyorum. Bu da en az 2-3 ay dip süreci olur. Geçen yıl olduğu gibi deli boğa bir endeksin olacağını düşünmüyorum. İnişler çıkışlar bizi bekliyor diye düşünüyorum. Umarım yanilirim. Lakin gördüğümü yazmadan edemedim.
    Herşeyi bilen borsacı, %100 çalışan sistem olmaz diye düşünüyorum.
    Neyse, umarım fazla can sıkıcı olmamisimdir.
    Saygılar.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Arkadaşlar genel bir değerlendirme için sizlere birşeyler sormak istiyorum.

Tabloyu faydalı buluyor musunuz?

Eksiği fazlası var mıdır?

Şu da olsa daha iyi olurdu gibisinden?

Ya da aklınıza takılan başka şeyler?

Tolga Hocam sisteminiz ile ilgili görüşlerimi biliyorsunuz tabloyu referans alıp işlem yapanlardan biri de benim umarım sorunu çözersiniz bu konuda çok büyük emek verdiğinizi biliyorum.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Tolga bey ,
    Hiçbir sistem mükemmel değildir. Sizin sistemin başarı yüzdesi bence çok iyi.
    Stop seviyelerini grafik paylaşanlar olarak yazıyoruz. Ben dahil birçok kişi uymuyor çoğu zaman ama stop can kurtarır. Listeden ben üç hissede şansımı denedim ikisinde stop çalıştı. Bitince kat ve kat fazlasını kazandım.
    Endeks konusu konuşulmuş. Bir iki kelam etmek isterim. Özellikle Endeks hisselerinde bariz mal çıkışı dağıtımı oldu. Derin bir düşüş bekliyorum. Arada tepkiler olsada 13xx seviyeler geleceğini düşünüyorum. Birkaç istisnai hisseler hariç ciddi düşüşler yaşanacak diye düşünüyorum. Her gün birkaç hisse ile endeksi tutup mal çıkılıyor. Bu çıkılan malları da dipten almadan endeks çıkışı olacağını düşünmüyorum. Bu da en az 2-3 ay dip süreci olur. Geçen yıl olduğu gibi deli boğa bir endeksin olacağını düşünmüyorum. İnişler çıkışlar bizi bekliyor diye düşünüyorum. Umarım yanilirim. Lakin gördüğümü yazmadan edemedim.
    Herşeyi bilen borsacı, %100 çalışan sistem olmaz diye düşünüyorum.
    Neyse, umarım fazla can sıkıcı olmamisimdir.
    Saygılar.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Değerlendirmeleriniz için teşekkür ederim Canel bey

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Tolga Hocam sisteminiz ile ilgili görüşlerimi biliyorsunuz tabloyu referans alıp işlem yapanlardan biri de benim umarım sorunu çözersiniz bu konuda çok büyük emek verdiğinizi biliyorum.
    Sorun çözüldü Göktuğ bey, başarılar...

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Endeks konusu Tolga Bey'in uzmanlık alanı. Ben de merak ediyorum.
    Abi endeks değil de hisseler tabloda yer alıyor, sadece XU100'ü nerde ne olmuş hisselere göre durumu nedir bakmak için alıyorum taramaya. Ama endeks şimdiye kadar listeye giremedi. İnşallah o günleri de görürüz.

Şahsen endeks yerine hisseleri incelemeyi tercih ediyorum. Endeks, düşen ve yükselen senetlerin ağırlıklı ortalaması ise illaki yükselen senet de bulunuyor. Benim amacım ya düşen endekste yükselen senet bulmak ya da yükselen endekste daha fazla yükselen senet bulmak. Düşen endekste daha az düşen hisseler de düşüş bittikten sonra yüzde olarak zirvelerine daha yakın olduğundan ilerisi için umut verebilmekteler. Şu an durum iyi görünmüyor, belki de yazdıklarım kendimi avutmak için olabilir. Herkese bol şans dilerim.

Sayfa 353/932 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •