Sayfa 361/932 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461861 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bu aralar bedelli bölünen senetlerde yükseliş oluyor sanırım sebebi nedir? Daha önceki yıllarda düşüş görürdük dünya tersine mi döndü?
    Bedelli ya da belirsiz sermaye artırımları bahsettiğiniz gibi hisselerde inanılmaz fiyatlamalara neden oldu. Hatta bazı hisseler sermaye artırımı ihtimalini bile fiyatladı. Özellikle ödenmiş sermayeleri düşük firmalara bakıldığında görülecektir bu. Çok ilginç bence de.

2. Dolar ve Euro sert yükselişte nasd** ve S@P başta olmak üzere endekslerde sert satışlar var. Hayırlısı diyelim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Sevgili Müdür Colina, Eczacı İlaç'ın puanını 6 olarak güncelleyelim, size zahmet...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Böylece ligin sıralaması değişmiş oldu. Son durum itibariyle:

Colina Süper Ligi: 1- İHEVA
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Sevgili Müdür Colina, Eczacı İlaç'ın puanını 6 olarak güncelleyelim, size zahmet...
    Abi dosyaları yükledim ve yayınlamak üzereydim, mesajınızı da çok geç farkettim. Pazartesi güncellesek olur mu?

Arkadaşlar biliyorsunuz bugün seanslık, günlük, haftalık ve aylık kapanışlar gerçekleşti. Analiz bu yüzden çok uzun sürdü. Ama yine malesef endeksin durumundan dolayı senet gelmedi. Tablodaki makro raporlamalarının % 99'u boş fakat geleneği bozmak istemediğim için Teknik Analiz dosyalarını BURADA yayınladım. Elimden gelen budur, lütfen kusura bakmayın...

Listenin Güncel Hali;

Bu arada her dosyada çalışan 17 adet makro var biliyorsunuz. Bir de benim Pozitif Kriter Sayısını değerlendirdiğim ayrı bir sistemim var. Sorun şu ki makrolarda raporlanan yani size hazır sunulan hisseler ile Pozitif Kriter Sayılarını hesaplattırdığım hisseler arasında senkronizasyon hatası alıyorum. Pozitif Kriter Sayısı yüksek olup makrolarda raporlanamayan senetler var. Ölümcül olmasa da bu hata var ve kabul ediyorum. Şu an bu hatayı düzeltemesem de en doğru hisseleri yayınlamaya çalışıyorum. Gerçi listeye gelen senetlerle makroların raporladığı senetlerin farklı olduğunu dosyaları dikkatli inceleyenler farkediyordur ama yine de bilginiz olsun istedim...

Böylece ligin sıralaması değişmiş oldu. Son durum itibariyle:

Colina Süper Ligi: 1- İHEVA
    Güncelledim izci abi, pazartesiden itibaren ulaşılabilir olacak.

Sayfa 361/932 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •