Sayfa 364/932 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Emeğine sağlık usta. Başarılar.
    Bilmukabele, her zaman üstadım.

2. Kolay gelsin arkadaşlar güzel hafta sonları dilerim hepinize.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Kolay gelsin arkadaşlar güzel hafta sonları dilerim hepinize.
    Teşekkürler abi bilmukabele.

BORSACININ AŞKI

AŞKIM;

Kimi viopa, bitcoine, kimi forekse, kimi de hedef fiyatlı varanta yazdı. Oysa ben bir BORSA yiğidiyim. Borsaya aşık olduğum için, AŞKIM sana yazıyorum...

Ben seni, aldığı tüyoyu gerçekleşmeyince hissesini telegramda arayan bir yatırımcı gibi değil, Blue Chip hisselerini dergilerde arayan batırımcı gibi değil, hele kafalarındaki emirleri seans içinde sembolleştirip tavan arayanlar gibi aramıyorum AŞKIM.

Ben seni, belki bir küçük yatırımcının gerçekleşmemiş emrine iptal emri aradığı gibi, belki bir Whats App grubunun operasyon yapmak için güzel senedini, seansın bulanık saatlerinde aradığı gibi seni arıyorum AŞKIM...

Ama muhakkak bütün ortalamaları, bütün destekleri, bütün dirençleri sende bulacağımı bilerek, volatilitenin azgın barları gibi önümdeki kademeleri teker teker aşarak Yüce ALLAH'ın, Yüce ALLAH'ın izniyle seni arıyorum AŞKIM...

Seni kaybettiğim seanslarda bulmak istiyorum. O seans; Teknik nedenlerle aksaması, trend dönüşlerinin cepleri yakması, veyahut senetlerimin sihirli bir şekilde tabandan tavana koşması olabilir. Geçtiğim yıllardaki bütün kayıplar geleceğimi garantiler benim. Bir elim geleceğin TEMEL ANALİZ’inde ise geliştirdiğim TEKNİK ANALİZ’dedir öbür elim...

Seni kaybettiğim ve şimdi aramaya çıktığım seanslarda AŞKIM; ne ekranda mum gibi yanıp sönen kademelerin arası, ne candle sticklerin hamile boğası, ne de trendleri belirleyen ayılarla boğaların kavgası var...

Seni kaybettiğim ve şimdi aramaya çıktığım seanslarda; Bir TEMEL, bir TEKNİK ve bir ALGORİTMA… Üçünün ördüğü koca bir HAYAT koskoca bir ROMAN var AŞKIM...

Tut ki seni Brüt Takasa giren hisse gibi hapsetsinler… Ömründe internetten işlem yapamayacaksın. Ama ben o işlemi yanıma aldım, seni kurtarmaya geliyorum AŞKIM...

Ne duyum, ne tuyo, ne insider, ne de instagram; çözemez, çözemez, çözemez senin derdini AŞKIM..

Senin derdini; Merdiven Taban Boğa, Bebek Yutup Gizleyen Boğa ve Sandviç Arası Boğa formasyonları da çözemez...

Senin derdini AŞKIM; TENKANSENCİLER, KİJUNSENCİLER, SPANA ve SPANB’CİLER,

Velhasıl kelam bizler,

ICHIMOKUCULAR çözeriz senin derdini...

Anamın anlattığına göre koca Türk Dünyası'nın küçük bir köyünde doğmuşum. Senin için doktor ya da ilaç ekmek ya da su ne ise benim için BORSADA BAŞARMAK odur...

Sen sen benim için; Standart Sapmalı Bollinger Bandı, Stochasticli RSI, Daralan Üçgen ya da Pozitif Uyumsuzluk hepiniz hepiniz benim için birsiniz.

Çünkü;

Bizim BAŞLIĞIMIZDA prim yapan senedin arkasından ağıtlar yakmak yok… Biz çoktan unuttuk TEKNİK denen gerçeğin arkasında saklanan hisseleri AŞKIM…

Bizim BAŞLIĞIMIZDA hevesli arkadaşlarımızı, paylaşmayı seven arkadaşlarımızı, artık kaybetmekten kurtarmak için, bu yenilgiye bir dur demek için birlikte mücadele etmek var...

Bu, ne benim sana ağlayarak ne de dizlerine kapanarak bir yalvarışımdır... Bu, parmakları çelikten, yürekleri Estergon demirinden, yüz binlerce, milyonlarca TÜRK BORSACISININ sana sana kesin emridir...

Borsaya dön, borsaya dön AŞKIM... Borsaya dööön…

https://www.youtube.com/watch?v=Gk1uXy3HMa4

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Müdür Colina Coşmuş...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Müdür Colina Coşmuş...
    Coştum abi şimdi de sisteme nasıl satış yaptırırız diyenler için geliyor...

Arkadaşlar sinyal fiyatları sistemden otomatik geliyor. Bir de satış sinyali eklesek nasıl olur diyenler için;

ALIŞ ŞARTI = Sistemden otomatik geliyor.

STOP ŞARTI = Senet fiyatının son 30 barda gördüğü en yüksek kapanışın % 10 ve altına düşmesi.

YENİDEN ALIŞ ŞARTI = Senet fiyatının son 30 barda gördüğü en yüksek kapanışıtan daha yüksek bir kapanış yapması.

Senette olan pozisyonlar için Kaç Bar Önce Stop Oldu sütunu ihmal edilecektir...

Bu düzenleme ile sisteme güvenerek işlem yapan arkadaşlara sembolik de olsa bir parça yardımcı olmayı hedefledim.

Sizler de bu ya da buna benzer şartlar oluşturarak işlem yapabilirsiniz.

Umarım memnun kalırsınız...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sinyal fiyatları sistemden otomatik geliyor. Bir de satış sinyali eklesek nasıl olur diyenler için;

ALIŞ ŞARTI = Sistemden otomatik geliyor.

STOP ŞARTI = Senet fiyatının son 30 barda gördüğü en yüksek kapanışın % 10 ve altına düşmesi.

YENİDEN ALIŞ ŞARTI = Senet fiyatının son 30 barda gördüğü en yüksek kapanışıtan daha yüksek bir kapanış yapması.

Senette olan pozisyonlar için Kaç Bar Önce Stop Oldu sütunu ihmal edilecektir...

Bu düzenleme ile sisteme güvenerek işlem yapan arkadaşlara sembolik de olsa bir parça yardımcı olmayı hedefledim.

Sizler de bu ya da buna benzer şartlar oluşturarak işlem yapabilirsiniz.

Umarım memnun kalırsınız...

Tolga bey...gayretinize hayranlık duyuyorum...gerçekten çok özverili çalışıyorsunuz...tebrikler...

Sayfa 364/932 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •