Sayfa 369/932 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1. Canel bey belirtmiş çok pardon telefondan baktığım için farkedemedim

Arkadaşlar CEMAS sinyal fiyatını 1.78 olarak düzeltiyorum, beni onaylayabilecek arkadaş var mı? Uygun mudur?

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Pozitif Kriter sayıları da biraz artsa fena olmayacak aslında...
    Orda yapacak birsey yok.. Sayın izci ninki temel analizlerine duygulara yer var da sizin kriterlerde yok. Program ne dıyorsa o
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Orda yapacak birsey yok.. Sayın izci ninki temel analizlerine duygulara yer var da sizin kriterlerde yok. Program ne dıyorsa o
    Ben tam tersini düşünüyorum. En son karar mekanizması olan Görsel Analiz duygu içerir. Oysa izci abinin daha bilimsel verilerle puanlama yaptığını düşünüyorum.

5. İzci bey e sormak lazım.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Evet, Bilimsel verilerle puanlama yapıyorum. Fakat, Her canlı yaptığı işe duygularını katıyor mutlaka. Örneğin Aşçı yemek pişirir, içine sevgisini katar ki, lezzetli olsun...Bizim yaptığımız analizde de bir miktar duygulara yer var. İnsanız neticede, ister istemez işimizde öznel davranışlar da yer alıyor.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Evet, Bilimsel verilerle puanlama yapıyorum. Fakat, Her canlı yaptığı işe duygularını katıyor mutlaka. Örneğin Aşçı yemek pişirir, içine sevgisini katar ki, lezzetli olsun...Bizim yaptığımız analizde de bir miktar duygulara yer var. İnsanız neticede, ister istemez işimizde öznel davranışlar da yer alıyor.
    % 100 verimle çalışan mekanik bir sistemim olsun isterdim olmuyor işte. Duygularımızı katmak zorunda kalıyoruz. Karşımıza çıkan seçeneklerden kaçamıyoruz.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Arkadaşlar CEMAS sinyal fiyatını 1.78 olarak düzeltiyorum, beni onaylayabilecek arkadaş var mı? Uygun mudur?
    Hayır şu soruya bir kişi bile cevap vermedi ya, teessüflerimi şey ettim...

Sayfa 369/932 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •