Sayfa 379/932 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    3 tarayıcıdan birden denedim, şimdi oldu. Bu haftaki Teknik Analiz dosyaları BURADA
    Elinize sağlık Tolga Hocam

Alıntı Originally Posted by alpcicek Yazıyı Oku
    Acizane Excel için durum veya statü kolon eklemekde daha iyi olur diye dusundum
    Aktif -- işlemde olanlar
    Mezun -- hedefe gitmiş olanlar
    Stop -- stoploss durmuş olanlar
    .....
    Sıralama yaparken önce statü asc ve tarih desc olursa...liste hem statüye göre gruplu ve de tarihe göre azalan sırada gelmiş olur
    Tam olarak anlayamadım söylediklerinizin hepsi dosyada var ama bir sütun daha mı eklememi istediniz onu anlayamadım. Bir de asc ve desc ne demek? İngilizce sanırım onu da anlayamadım. Son olarak listenin excelini de başlığa yüklesem herkes dilediği şekilde süzse olur mu? Ya da başka önerisi olan var mı?

3. RYGYO,530 kısa stop, 5 kesin stopla takip edilebilir. Trend duruşu 536 üstü kalmalı, kırmızı düşen kırılımı hacimli olursa marj artabilir. Sert hisse,fibo seviyeleri ve yeşil trend çizgileri takip edebilir. Bol kazançlar.

Exceli yüklerseniz daha şık olur....
    Sıralamayı iki kılından yaparsanız demek istedim...
    Asc artan sıra ile sıralama....desc ise azalan sıra ile sıralama...
    Yani işlem yapılan mesun ve stop olanları ayırt etmek için bı kolon daha eklenirse...hepsi ayri guplanmis olur...
    Sonrasında azalanntarih sıralaması ise yeniden eskiye doğru işleme girmiş aktifler....sonrasında mezunlar yeniden eskiye vede stoplar yeniden eskiye sıralı olurlar

2021-03-06_18-32-15.jpg

Excelde custom sort veya özel sıralama olarak birden çok kolna göre sıralama yapılır...ayrıca trandin bittiği tarih olarak ta bi kolon ekleneblirse en başta bu kolonlar olsa bence daha şık olur

En iyisi ben exceli yükleyeyim herkes dilediği gibi süzsün arkadaşlar, çünkü birden çok istek gelirse iş içinden çıkılmaz bir hale gelebilir...

Bu hali de çok iyi zaten... kusuruma bakma benim işim raporlama ve veritabanı olduğu için çok bilmişlik yaptım galiba...
    Kusuruma bakmayın ben yine tribüne geri döneyim...
    trend bitiş tarihi bana göre olmazsa olmaz gibime geliyor...

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Tolga Hocam
    Teşekkkür ederim Göktuğ bey

Sayfa 379/932 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •