Sayfa 427/932 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Syn izci sizin gelen bilançolara göre iyiden 10 numaradan kötüye doğru bir sıralama yapma şansınız var mı

Kusura bakmayın zamaniniz olmaya bir işinizden gücünuzden etmeyeyim sizi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Syn izci sizin gelen bilançolara göre iyiden 10 numaradan kötüye doğru bir sıralama yapma şansınız var mı

Kusura bakmayın zamaniniz olmaya bir işinizden gücünuzden etmeyeyim sizi
    Sn. Nilkiz, Forum yazılarımdan da anlaşılacağı üzere kendime çizmiş olduğum bir duruş, bir profil ve karakter yapısı oluşturmaya çalışıyorum. Nedir? Şöyle ki: Ortaya hiç bir hisse atmak istemiyorum, hisse forumlarına da zaten takılmıyorum, sadece bana sorulan hisseyi analiz edip, masaya yatırıyor, samimiyetle bilgi paylaşıyorum. Böylece dostlarıma ve forumdaşlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

O zaman bu oluşturduğum sistem nasıl işleyecek sorusu akıllara gelecektir. Yatırımcı hisse soracak, ben de tüm içtenliğimle cevap vereceğim. Dostlar merak ettikleri hissenin temel analizini görecekler, kendileri soracakları için, hem yönlendirme yapmamış olacağım, hem de dolayısıyla vebal almamış olacağım. Sonuçta içim rahat olmuş olacak. Tüm bunlar kendime güvenmediğimden değil, aklınıza bir şey gelmesin, bu işler mesleğim ile ilgili zaten.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

TCELL : Listeler yayına girdiğinden beri ilk kez StochRSI kriterinden geçer not alan senet oldu. Seanslık bazda da olsa ilerisi için ümit verici...

AKSA : SISE'de aldığım riski bunda almak istemiyorum. 14 Pozitif Kriter ve 65 Puanla, MACD kriterinden geçemediği için listeye almıyoruz...

TRGYO : Pozitif Kriter ve Puanı düşük de olsa ilerisi için ümit vadeden ve her an listeye girmeye hazır senet...

4. Elinize sağlık Tolga bey

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    TCELL listeye giremedi değil mi...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    TCELL listeye giremedi değil mi...
    Hayır abi giremedi

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Tolga bey

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Teşekkür ederim Canel Bey

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku

TCELL : Listeler yayına girdiğinden beri ilk kez StochRSI kriterinden geçer not alan senet oldu. Seanslık bazda da olsa ilerisi için ümit verici...
    Benim bahsettiğim şey direkt TCELL ile alakalı değil. 5-6 aydır tarama yapıyoruz ama bu kriterden hiç bir senet geçememişti. Evet, hiçbir senette olmayan bir kriterden geçti. Ama ben endeksin güçlenmesi ile ilgili yorumlama yapmaya çalıştım. TCELL özeline inersek de haftalık sıkışmada göz kırpmasıdır. Sabırlı olursak özellikle de MACD kriterini es geçmezsek güvenli alım bölgeleri oluşturulabilir...

Sayfa 427/932 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •