Sayfa 432/932 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by ERDEMİR Yazıyı Oku
    sayın izci 3 aylık sermayesi kadar kar açıkladı.bu kar yeniden değerlemeden mi geliyor.sermaye 210 -3aylık kar 210-12 aylık kar 180 12 aylık karı 3 aylıkta yakalamış ancak bu kar gerçek karmı yoksa yeniden değerlemeden karmı?gözde'de 12 aylık süper kar açıkladı ancak 3 aylık nerdeyse sermayesi kadar zarar.bu yeniden değerleme olayı kafa karıştırıcı.sizinde ifade ettiğiniz gibi sürdürülebilir karlılık önemli olan.gözde'de sürdürülemedi.saygılarımla
    Sayın Erdemir, Baba bir iştiraki yok ki, kar sürdürülebilir olsun...Vertu da öyle "İNA" indirgenmiş nakit akım yöntemi ile değerlenmiş varlıklar...Birinde Seyitler, diğerinde ise Bomanti vs.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

2. Slm izci üstad sizden iki hisse hakkında yorum istesem acaba yardımcı olurmusunuz. Gedza ve ısdmr şimdiden tşk ederim. İyi akşamlar dilerim. Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by Tarros25 Yazıyı Oku
    Slm izci üstad sizden iki hisse hakkında yorum istesem acaba yardımcı olurmusunuz. Gedza ve ısdmr şimdiden tşk ederim. İyi akşamlar dilerim. Y.T.D
    Aleykümselam, Elimden geleni yaparım inşaallah.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Sistem Dışı Analiz Sonuçları

Varan -3 = VERTU

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Tolga bey ve izci abi

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Teşekkür ederim, herkesin eline sağlık

6.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Sayın Erdemir, Baba bir iştiraki yok ki, kar sürdürülebilir olsun...Vertu da öyle "İNA" indirgenmiş nakit akım yöntemi ile değerlenmiş varlıklar...Birinde Seyitler, diğerinde ise Bomanti vs.
    sayın izci emeğinize sağlık.çok faydalandım.kafamdaki soru işaretlerine verdiğiniz yanıt ve bilgilerle açıklık getirdiniz.benim gibi küçük bir yatırımcının ricasını kırmadınız bilgi ve tecrübenizi cömertçe ,samimiyetle paylaştınız.hakkınız geçti lütfen helal edin.algyo'dan bügün ayrıldığımı ifade etmiştim.ayes 6 aydır mütavazi bir şekilde biriktirdiğim süpriz hissem.kanal istanbul ve kentsel dönüşüm hedefleri nedeniyle şimdilik tutmaya devam edeceğim.kısa zamanda pirim yaptığı için kar realizesini göze alarak(zaten mütevazi miktarda hissem var).gözde'nin bilançosundan sonra girişim sermaye şirketlerine daha dikkatli yaklaşmak gerektiğini düşünüyorum.o nedenle hdfgs çok iyi 3 aylık getirmesine rağmen algyo'la birlikte izlemeye devam edeceğim.papil,yksln potansiyelleriyle beni heyecanlandırıyor.ayes,papil,yksln üçlüsüyle devam edeceğim.tekrar bana zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.başarılar ve hayırlı kazaçlar.saygılarımla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Gedza:

2021/1. Çeyrek Bilançosunu görmek lazım. Performansını ölçebilmek açısından...Gedza için ayrı bir önemli olacak.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sistem Dışı Analiz Sonuçları

Varan -3 = VERTU
    Sistem dışında da sıraya girenler var, TCELL, TKFEN ve TRGYO gibi...

Sayfa 432/932 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •