Sayfa 453/932 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Orge 5 Puan (10 üzerinden) Kaybettiren faktörler:

1- Rasyoları güzel, fakat bir hizmet sektöründe. (taahüt)
    2- Backlog yüksek, fakat devamı gelecek mi ???
    3- Bakır fiyatlarının aşırı yükselmesi, kar baskılanır mı???
    4- Ekonomik durgunluk yeni ihale işlerini öteler mi ???
    5- Devletin tekrar Yeni ihaleleri TL olarak yapmayı zorlama ihtimali ???
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Orge Temel Analiz Sonuç Raporu:

Sağlam finansallarına ve uygun rasyolarına rağmen İnşaat-Taahüt segmentinde faaliyet göstermekte olması, içinde bulunduğumuz ekonomik daralmalar neticesinde, Finansal çarpanlarının iskontolu işlem yapmasına yol açmaktadır. Değerlendirmelerde bu durumu da dikkate almak gerekir diye düşünüyorum. Ayrıca kısa vadeli yükseliş trendinde olması, olası bir düzeltmeyi de beraberinde getirebilir. Bunun dışında büyük bir ihale işi alması durumunda ise işin rengini değiştirebilecek bir potansiyel taşımaktadır.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

3. Tolga bey başta olmak üzere tüm Beşiktaşlı arkadaşlarımı tebrik ediyorum, hakeden şampiyon oldu diye düşünüyorum. Tebrikler...

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Tolga bey başta olmak üzere tüm Beşiktaşlı arkadaşlarımı tebrik ediyorum, hakeden şampiyon oldu diye düşünüyorum. Tebrikler...

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Tebrik ediyorum Tolga Collina ve tüm Beşiktaşlıları...

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Tolga bey başta olmak üzere tüm Beşiktaşlı arkadaşlarımı tebrik ediyorum, hakeden şampiyon oldu diye düşünüyorum. Tebrikler...

Çok teşekkür ediyorum Canel Bey, umarım hak eden şampiyon olmuştur...

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Teşekkür ediyorum abi, çok zor bir sezondu, Galatasaray ve Fenerbahçe başta olmak üzere tüm takımları tebrik ediyorum...

Orge Temel Analiz Sonuç Raporu:

Sağlam finansallarına ve uygun rasyolarına rağmen İnşaat-Taahüt segmentinde faaliyet göstermekte olması, içinde bulunduğumuz ekonomik daralmalar neticesinde, Finansal çarpanlarının iskontolu işlem yapmasına yol açmaktadır. Değerlendirmelerde bu durumu da dikkate almak gerekir diye düşünüyorum. Ayrıca kısa vadeli yükseliş trendinde olması, olası bir düzeltmeyi de beraberinde getirebilir. Bunun dışında büyük bir ihale işi alması durumunda ise işin rengini değiştirebilecek bir potansiyel taşımaktadır.
    Değerlendirmeleriniz için ayrıca teşekürler abi, emeklerinize sağlık...

7.  Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ediyorum Canel Bey, umarım hak eden şampiyon olmuştur...

Teşekkür ediyorum abi, çok zor bir sezondu, Galatasaray ve Fenerbahçe başta olmak üzere tüm takımları tebrik ediyorum...

https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Değerlendirmeleriniz için ayrıca teşekürler abi, emeklerinize sağlık...
    Senin de Tolga Collinam...

Sayfa 453/932 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •