Sayfa 50/932 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 393 - 400 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1. Kesinleşmiş listenize girmesede. Çoğu zaman geçici listede olan Ege profil bugün biraz toparlandı. Listede olan Sayas ve tmpol da hareket bekliyorum. Cimbeton ne zaman sırası gelir ....

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Kesinleşmiş listenize girmesede. Çoğu zaman geçici listede olan Ege profil bugün biraz toparlandı. Listede olan Sayas ve tmpol da hareket bekliyorum. Cimbeton ne zaman sırası gelir ....

CMBTN'un yürümesi değil yürümemesi ilginç hale geldi. Ben de merakla bekliyorum, bu kadar kasacak ne var anlamıyorum da. Demekki yükü yüklenemedi henüz

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    CMBTN'un yürümesi değil yürümemesi ilginç hale geldi. Ben de merakla bekliyorum, bu kadar kasacak ne var anlamıyorum da. Demekki yükü yüklenemedi henüz
    Bekleriz bizde. Bunun nuh çimentodan hiç bir eksiği yok hatta fazlası var . Aynı hareketin benzeri olacaktır diye düşünüyorum....

4. Oltadaki ton balığı Sayas ve Tmpol olgunlaşmış gibi. Ihale haberi var Sayas'in...ondan sonra balina cmbtn da....

Bekleriz bizde. Bunun nuh çimentodan hiç bir eksiği yok hatta fazlası var . Aynı hareketin benzeri olacaktır diye düşünüyorum....

Analiz kesinlikle beklememizi öneriyor. Tablonun başarısı çok yüksek ama tutturamadığımız da olacak arada

Sayın mebes;

Eğer uyumadıysanız bir tespiti paylaşıcam sizinle... Başlık geçmişini gezerken 28/09/2019 tarihinde 316 No'lu iletiniz dikkatimi çekti. Tam alıntılayamadığım için resmini atıyorum buraya...

Burada "ÇOK ZAMANLI MENGENEDE SIKIŞANLAR (TL) ( TAVSİYE EDİLEN ANALİZ !!! ) #DAGI #GLRYH #PINSU" başlığı altındaki sonuçlara göre GLRYH tipi hisselerin tespitini istemişsiniz. Mesajın devamında ben önceki analizlere dönmeyeceğimi belirtsem de şu an için kullandığım kriterleri o zamanki mantığa uyarladığımda aşağıdaki tabloyu elde ettim.

Tablonun tamamı gösterilmeyip senetler kısıtlanmıştır. Çok satırlı tabloların okunamayışı yüzünden... Ama aradığınız o tablonun içinde var. İyi geceler...

7. Günaydın. Tüm emekleriniz için teşekkür ederim . Eski yazılarınızı ve tablolarınızı takip ediyorum.

Oltadaki ton balığı Sayas ve Tmpol olgunlaşmış gibi. Ihale haberi var Sayas'in...ondan sonra balina cmbtn da....

TMPOL tespitinizden dolayı tebrik ederim...

Sayfa 50/932 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •