Sayfa 509/932 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1. Teşekkürler

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    SELEC; Net bir şekilde aşağı sürükleniyor, eğer tepki vermezse vahim olabilir Canel Bey. Şansınız bol olsun...
    Eğer dibi yakalamak istiyorsanız çok büyük riske girmişsiniz bence... En azından dönüş için çok ufak da olsa bir emare görmenizi isterdim. Demek değil ki yükselmez, yükselebilir ama aldığınız risk çok büyük...

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Uzun süredir takibimde olan bir hisse, geçen seferki yükselişi kaçırınca üzülmüştüm.
    Aslında periyot olarak puanlama değil benim, incelemem daha çok dip taramasına takılması haftalık ve aylık duruşuna göre bir karar alma oldu. Erken aldım buraya kadar düşeceğini düşünmeme rağmen klasik ky psikolojisi ile yukarıdan maliyetlenmeye başladım. Stop seviyem bugün test edildi ki en iyi alım yeri aynı zamanda. Altında stop çalıştırırım. Kısmet artık.
    Bünlük duruşu kötü,seanslık nötr. Haftalık dip seviyelerde aylık destekte.

Takip ettiğim grafik bu
    Tabiki bu da farklı bir bakış açısı, eleştiriye açık olduğunuzu düşünerek yazdım, yazıyorum. Umarım başarılı bir trade olur sizin için...

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Zaten gelecek olurlarsa inşallah yakalamaya çalışacağız Göktuğ bey, günlük sinyallerin bir an önce gelmesi dileğiyle...
    Bununla ilgili yazacaktım hocam tablodaki senetlerin çoğunda gelen sinyaller seanslık. Bu durum sistem değişikliğinden mi kaynaklandı yoksa günlük sinyaller gelmiyor mu diye. Umarım günlük sinyaller de gelir ve başarılı olur.

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Tabiki bu da farklı bir bakış açısı, eleştiriye açık olduğunuzu düşünerek yazdım, yazıyorum. Umarım başarılı bir trade olur sizin için...
    Elbette açığım umarım yanılmam. Yanılırsam da stop olacağım yapacak bir şey yok ne yazık ki. Deniyorum diyelim.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Bununla ilgili yazacaktım hocam tablodaki senetlerin çoğunda gelen sinyaller seanslık. Bu durum sistem değişikliğinden mi kaynaklandı yoksa günlük sinyaller gelmiyor mu diye. Umarım günlük sinyaller de gelir ve başarılı olur.
    Sistem değişkliği değil Göktuğ bey. Seanslık çubuk günlük çubuğa göre 2 kat daha fazla oluştuğundan formasyonun tamamlanması daha erken oluyor. Yani aslında 60 dklık formasyonlara göre gelen hisse sayısı da seanslığa göre fazla. Ama çok hassas oldukları için 60 dklık periyodu sisteme yansıtmıyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Elbette açığım umarım yanılmam. Yanılırsam da stop olacağım yapacak bir şey yok ne yazık ki. Deniyorum diyelim.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Stop noktanızı sorabilir miyim Sn.Canel.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sistem değişkliği değil Göktuğ bey. Seanslık çubuk günlük çubuğa göre 2 kat daha fazla oluştuğundan formasyonun tamamlanması daha erken oluyor. Yani aslında 60 dklık formasyonlara göre gelen hisse sayısı da seanslığa göre fazla. Ama çok hassas oldukları için 60 dklık periyodu sisteme yansıtmıyorum...
    Seanslık periyot bile riskli, tablodan anlaşılacağı üzere...

Sayfa 509/932 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •