Sayfa 604/932 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Mesaj kutun "temizle beni! " diye ağlıyor abi
    Tamam hallediyorum şimdi...

İyi geceler üstadım

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    İyi geceler üstadım
    Bilmukabele .
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Günlükte IKH dirençlerini TL ve USD bazında aşanlar : AYGAZ (MACD Pozitif Bölgede) StochRSI 0,80 ekseninin üstünde...

Haftalıkta IKH dirençlerini USD bazında aşanlar : PKART (MACD Negatif Bölgede) StochRSI 0,20 ekseninin altında...

AYGAZ'a özellikle dikkat çekmek isterim. Senet hem dipten çıkış arıyor hem de StochRSI çok kuvvetli...

5. Elinize sağlık Tolga bey

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Tolga bey

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Teşekkür ederim Canel Bey, AYGAZ sizde nasıl duruyor? TL ya da USD farketmez...

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Canel Bey, AYGAZ sizde nasıl duruyor? TL ya da USD farketmez...
    İnternet müsade ederse bakıp, atayım. Çeşitlilik olsun

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

8. İndikatör duruşuna göre momentumun yükselişe geçmesi gücünü koruması gerekiyor, yükselen dipler var olumlu, fiyata yansımamış gibi. Sistem sat pozisyonunda, kapanış sınırda olmuş 1414 üstünde fiyat kalırsa sistem al pozisyonuna geçecek görüntüsü var. 16 üstü rahatlar görüntüsü var.

Kısa stop mavi trend, kesin stop lacivert. 13 civarı ciddi destek bölgesi. Çoklu dip görüntüsü var, 14.50-15 bölgesi hacimli geçilirse önü açılır diye düşünüyorum.
    Bol kazançlar

Sayfa 604/932 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •