Special Days Image
Sayfa 605/932 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Sağol Canel Bey, zahmet oldu, ellerinize sağlık...

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sağol Canel Bey, zahmet oldu, ellerinize sağlık...
    Rica ederim, elimden ne gelirse. Memlekette olduğum için internet çekmiyor bazen, yoksa elimden ne gelirse katkıda bulunmak isterim.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Rica ederim, elimden ne gelirse. Memlekette olduğum için internet çekmiyor bazen, yoksa elimden ne gelirse katkıda bulunmak isterim.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    AYGAZ sistemle alakası yok ama başka yönlerden dikkat çektiği için araştırıyorum... Teşekkür ederim.

4. Rica ederim, bol şanslar

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

İyi geceler, uykusuzlar...

6. İyi geceler

Üstad nasılsın? Nasıl olcak bu işler?

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Üstad nasılsın? Nasıl olcak bu işler?

Abi senin işler karışık...
    Ben de taşınıyorum, benden yana da sıkıntılı durum...
    Du bakalım.

https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Sayfa 605/932 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •