Special Days Image
Sayfa 62/932 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 489 - 496 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Bence ucuz bir kağıt. Araçlar için ve bazı mobil cihazlar için klima üretiyor. Geleceği parlak

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Grafik yapısı SMART senedini andırıyor. Takip edip peşini bırakmamakta fayda vardır...

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Grafik yapısı SMART senedini andırıyor. Takip edip peşini bırakmamakta fayda vardır...
    Teşekkürler.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Hocam merhaba elinize sağlık,ben hergün gelip bakıyorum ama kafam karışıyor çünkü şirketlerin kar edip etmediğinede bakıyorum.zarar etmiş şirketlerin primleneceğine bir türlü inanamıyorum.ama görüyorum ki listelere giren hisseler primleniyor.bu sefer karar verdim isgyo alacagım zararda ama defter değeri 0,31 yani primlenmek için bir sebebi var.
    birde DGKLB var aklımda.
    Saygılar

Alıntı Originally Posted by sarraf Yazıyı Oku
    Hocam merhaba elinize sağlık,ben hergün gelip bakıyorum ama kafam karışıyor çünkü şirketlerin kar edip etmediğinede bakıyorum.zarar etmiş şirketlerin primleneceğine bir türlü inanamıyorum.ama görüyorum ki listelere giren hisseler primleniyor.bu sefer karar verdim isgyo alacagım zararda ama defter değeri 0,31 yani primlenmek için bir sebebi var.
    birde DGKLB var aklımda.
    Saygılar
    Sayın sarraf;

Mesela neye bakıyorsunuz? Kafanızı karıştıran nedir? Temel Analiz'e ait kriterler tabloda yok, haklısınız bu konuda eksiğiz...

Hangi tabloya ne açıdan baktığınızı öğrenmek isterim.

Saygılarımla...

5. Merhaba hocam ben şifreyi bulmaya çalışıyorum hangi sayılar yan yana gelince hisseler daha çok prim yapıyor,onu bulmaya çalışıyorum.en son dikkatimi çeken "ana sistem sabit değer"0 olan hisse daha çok prim yapıyor galiba,mesela Hurgz ve bjkas.
    Gerçi siz yayla demiştiniz 20 günde % 50 prim yaptı ama ben yararlanamadım.şimdiki belki polho olur diye düşünüyorum.
    Hocam hangi tablodan seçim yapmam gerekiyor?
    Teşekkür ederim ilginize

Alıntı Originally Posted by sarraf Yazıyı Oku
    Merhaba hocam ben şifreyi bulmaya çalışıyorum hangi sayılar yan yana gelince hisseler daha çok prim yapıyor,onu bulmaya çalışıyorum.en son dikkatimi çeken "ana sistem sabit değer"0 olan hisse daha çok prim yapıyor galiba,mesela Hurgz ve bjkas.
    Gerçi siz yayla demiştiniz 20 günde % 50 prim yaptı ama ben yararlanamadım.şimdiki belki polho olur diye düşünüyorum.
    Hocam hangi tablodan seçim yapmam gerekiyor?
    Teşekkür ederim ilginize
    Anladım, Günlük ya da Haftalık Ana Sistem olsun, Sabit Değer, destek bölgesinin ne kadardır yatay sürede beklediğini gösteriyor. 0 olması aslında istenen birşey değil. Sizin verdiğiniz örnek hisselerde özel bir durum oluşmuş olabilir.

Seçilen hissenin Bant Genişliğinin düşük olması POLHO örneğinde olduğu gibi, StochRSI değerinin de 0.80'den yüksek olmasını hedefleyebilirsiniz mesela... Seçilen süzgeç sayısı arttıkça seçeneğinizin azaldığını unutmayın...

7. Hocam gözlemlediğim "anasistem sabit değer" 0 olması hissenin yükselişe başladığı nokta olması.son tablolardan çıkardığım Polo,Alarko,Mavi,kuyas,Albaraka,krgyo,prkab hisselerini alacağım öngörüm 1 aylık bir sürede %20-30 gibi bir prim size rapor edeceğim.tabloları incelemeye devam edeceğim.
    Aklınıza Sağlık

GÜNLÜK ANA SİSTEM SÜZGECİ

GÜNLÜK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ

HAFTALIK ANA SİSTEM SÜZGECİ (GEÇİCİ)

HAFTALIK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ (GEÇİCİ)

BAŞKA PENCERE SÜZGECİ (KISMEN GEÇİCİ)

Sayfa 62/932 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •