Sayfa 65/932 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 513 - 520 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1. İyi akşamlar mgros ve gözde hakkında bilgisi olan var mı 1 haftadır şu satıştan sonra mgros yabancı deli gibi alıyor para girişi var ama gidemiyor gibi sanki.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hocam YAYLA veya DGKLB gibi hisseleri başka pencere süzgeci haftalıktantan mı seçiyoruz?USD veya TL farkediyormu? birde YAYLA için marjı fazla demiştiniz onu biz anlayamayız herhalde.
    POLHO,ISGYO,AVOD veya SAFKR olabilirmi? veya sizin gördüğünüz.

Saygılar

Alıntı Originally Posted by sarraf Yazıyı Oku
    Hocam YAYLA veya DGKLB gibi hisseleri başka pencere süzgeci haftalıktantan mı seçiyoruz?USD veya TL farkediyormu? birde YAYLA için marjı fazla demiştiniz onu biz anlayamayız herhalde.

Saygılar
    Sorular bir hayli çok ve karışık geldi bana, anladığım kadarıyla cevap vermeye çalışayım.

YAYLA'dan başlayalım. YAYLA'yı kullanmadığım bir sistemle göz kararı seçmiştim. O göz kararı, başka pencereden bakış süzgeci haline geldi ve sistemleşti. YAYLA marjı fazla dediğimi tam hatırlayamadım.

DGKLB normal haftalık ana sistemden seçildi. Başka pencere sisteminden seçilecek hissenin TL ya da USD bazlı olması çok önemli değil sadece tercih meselesi ben olsam USD yerine TL kullanırdım ama farklı cephelerden bakmak gerektiğini düşünerek USD bazlı da tarama yapıyorum.

POLHO hem haftalık ana sistemde, hem de başka pencere haftalığında koşturuyor. Oldukça dikkat çekici.

ISGYO haftalık StochRSI sisteminde bu hafta listeye girdi.

AVOD ve SAFKR ise başka pencere süzgecinde TL ve USD bazında koşturuyor.

Anlayabildiklerim bu kadar anlayamadığım ya da cevaplayamadığım bir kısım varsa tekrar sorarsanız sevinirim...

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Tam emin değilim ama BRKSN ve DGKLB hoşuma gidiyor. YAYLA kadar marj oluşturur mu bilmiyorum? Emin olmadan konuşmak da doğru olmaz...
    Hocam size nasıl teşekkür etsem bilmiyorum,Allah sağlık afiyet(belasızlık) versin.
    tam istediğim cevaplar
    Saygılar

GÜNLÜK ANA SİSTEM SÜZGECİ

GÜNLÜK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ

HAFTALIK ANA SİSTEM SÜZGECİ (GEÇİCİ)

HAFTALIK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ (GEÇİCİ)

BAŞKA PENCERE SÜZGECİ (KISMEN GEÇİCİ)

Hocam size nasıl teşekkür etsem bilmiyorum,Allah sağlık afiyet(belasızlık) versin.
    tam istediğim cevaplar
    Saygılar
    Hatırladım bu cevabımı... O zaman BRKSN ve DGKLB senetlerini günlük başka pencere olarak karşılaştırmış olma ihtimalim yüksek. O zaman DGKLB haftalık ana sistemde tam olarak olgunlaşmamıştı diye hatırlıyorum. Bir yanlışımız varsa düzeltiriz...

Hocam YAYLA veya DGKLB gibi hisseleri başka pencere süzgeci haftalıktantan mı seçiyoruz?USD veya TL farkediyormu? birde YAYLA için marjı fazla demiştiniz onu biz anlayamayız herhalde.

Saygılar
    İstisnalar olmakla birlikte hangi sistem ve hangi periyot olursa olsun bant genişliği değeri düşük olan senet her zaman daha fazla marj oluşturmaya adaydır... (Kriterleri tam olarak karşılamışsa) Zaten tablolarda elimden geldiğince bant genişliği değeri düşük olan senetleri yukarıdan aşağıya doğru sıralamaya çalışıyorum...

8. Çok teşekkür ederim Hocam,ne demek istediğinizi anladım.elinize sağlık.
    Hocam başka pencere süzgeci üstteki süzgeçlerin içindenmi seçiyor?

Saygılar

Sayfa 65/932 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •