Sayfa 75/932 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 593 - 600 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by viper Yazıyı Oku
    Bjk , şu Bist30 u da bi suzuversene bakalım ne çıkacak süzgeçten ama geniş delikli süzgeç kullanma da patır patır inmesin aşağı

Bu arada senin şu yaptigin hassas işi ekrana çıkan zart zurt yatırım , yatırım azmani batirim uzmanı antikalarin hiç biri yapmiyordur

Hayli titiz çalışıyorsun kolay gelsin
    Teşekkür ederim Sayın viper...

Buyurun, istediğiniz tablolar;

BIST 30 GÜNLÜK (KAPANIŞI DİKKATE ALAN BANT GENİŞLİĞİNE GÖRE SIRALANMIŞTIR.)

BIST 30 HAFTALIK (KAPANIŞI DİKKATE ALAN BANT GENİŞLİĞİNE GÖRE SIRALANMIŞTIR.)

BAŞKA PENCERE (ARŞİV)

3. Hocam merhaba haftalık kesinlestirilmis listenizde Halkbankası çıkmış. Bu hisse hakında ne düşünüyorsunuz? Benim görüşüm son ortadoğudaki gelişmeler sadece bu hisse için olumlu olabilirmi???

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Hocam merhaba haftalık kesinlestirilmis listenizde Halkbankası çıkmış. Bu hisse hakında ne düşünüyorsunuz? Benim görüşüm son ortadoğudaki gelişmeler sadece bu hisse için olumlu olabilirmi???

Teknik olarak cevap vermek istiyorum; Bant genişliğini beğenmedim...

HAFTALIK ANA SİSTEM SÜZGECİ (KESİNLEŞTİRİLMİŞ)

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Hocam merhaba haftalık kesinlestirilmis listenizde Halkbankası çıkmış. Bu hisse hakında ne düşünüyorsunuz? Benim görüşüm son ortadoğudaki gelişmeler sadece bu hisse için olumlu olabilirmi???

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teknik olarak cevap vermek istiyorum; Bant genişliğini beğenmedim...
    Sayın mebes;

PETKM ve HALKB takibimde olacak. Özellikle HALKB sizin mesajınızdan sonra daha da dikkatimi çekti. Bugünkü duruşu iyi. Her ikisi de Haftalık "Başka Pencere Süzgeci"'ne dahil olduğunda buradan yayınlanacak. MACD kriteri engelliyor... HALKB PETKM'den daha iyi bir duruşa sahip. Bakalım zaman neler gösterecek?

6. Selamlar verileri açıklayabilecek birisi var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    HAFTALIK ANA SİSTEM SÜZGECİ (KESİNLEŞTİRİLMİŞ)

Sayın mebes;

PETKM ve HALKB takibimde olacak. Özellikle HALKB sizin mesajınızdan sonra daha da dikkatimi çekti. Bugünkü duruşu iyi. Her ikisi de Haftalık "Başka Pencere Süzgeci"'ne dahil olduğunda buradan yayınlanacak. MACD kriteri engelliyor... HALKB PETKM'den daha iyi bir duruşa sahip. Bakalım zaman neler gösterecek?
    BJK hocam aynen. Bence ortadoğudaki gelişmeler Halk bankasına yarayabilir . Son iki günde düşmemesi umutları az da olsa artırdı. Sert düşüşte sağlam durması ve diğer kağıtlara çöp seviyesinde olması tabiiki iyi bir durum. Iyi bir haberle uçabilir . Fakat borsanın biraz toparlaması lazım yoksa insanı tedirgin ediyor IMBK...

Alıntı Originally Posted by imaus Yazıyı Oku
    Selamlar verileri açıklayabilecek birisi var mı?
    Soru anlaşılamadı, ne verisi?

Sayfa 75/932 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •