Sayfa 76/932 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 601 - 608 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    BJK hocam aynen. Bence ortadoğudaki gelişmeler Halk bankasına yarayabilir . Son iki günde düşmemesi umutları az da olsa artırdı. Sert düşüşte sağlam durması ve diğer kağıtlara çöp seviyesinde olması tabiiki iyi bir durum. Iyi bir haberle uçabilir . Fakat borsanın biraz toparlaması lazım yoksa insanı tedirgin ediyor IMBK...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Şimdi dolar bazlı da inceledim. Tek engel (kriter olarak) MACD... Yoksa hem TL hem de USD bazlı olarak mükemmel sıkışma oranlarına doğru ilerliyor... Biz neden göremiyoruz derseniz Ana Sistem'de değil, Başka Pencere Süzgeci'nde... Ben zamanı gelince tabloyu yayınlayacağım burda, yani benim gördüğüm hiç tedirgin olacak bir durum yok. Sadece biraz daha sabretmek var

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Şimdi dolar bazlı da inceledim. Tek engel (kriter olarak) MACD... Yoksa hem TL hem de USD bazlı olarak mükemmel sıkışma oranlarına doğru ilerliyor... Biz neden göremiyoruz derseniz Ana Sistem'de değil, Başka Pencere Süzgeci'nde... Ben zamanı gelince tabloyu yayınlayacağım burda, yani benim gördüğüm hiç tedirgin olacak bir durum yok. Sadece biraz daha sabretmek var
    Hocam başka pencere suzgecine takılan ve eğrileri iyi oturan kâğıtlarınız hiç yanıltmadı ve güzel getiriler sağladı. Halk ta bu yönde hareket edeceğine inanıyorum . Ufak bir USA ile yumuşak mesajlar coşturur bu kağıdı

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Soru anlaşılamadı, ne verisi?
    Bu konularda pek bilgim yok ancak kısa ve sizin vaktinizi çok almayacak şekilde verilerin ne anlama geldiğini açıklayabilir misiniz? Verilerden kastım bahsi hisseler al sinyali mi veriyor tabloların üstünde bazı başlıklar var ne anlama geliyor vs. Saygılar

Alıntı Originally Posted by imaus Yazıyı Oku
    Bu konularda pek bilgim yok ancak kısa ve sizin vaktinizi çok almayacak şekilde verilerin ne anlama geldiğini açıklayabilir misiniz? Verilerden kastım bahsi hisseler al sinyali mi veriyor tabloların üstünde bazı başlıklar var ne anlama geliyor vs. Saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku

Şimdi anlaşılır oldu. Emeğinize sağlık. Bu arada üstteki verilerin toplandığı ana al sat göstergesi macd 1 2 3 4 olan kısım mıdır? Yoksa hepsine ayrı ayrı mı bakıyorsunuz? Ayrıca sanırım okları yanlış çizmişsiniz macd rsı kısmında karışmış olarak gördüm. Teşekkürler

Hepsini ayrı ayrı değerlendiriyoruz, oklar hakkında farkında değilim

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Hepsini ayrı ayrı değerlendiriyoruz, oklar hakkında farkında değilim
    Burada sadece başlıktaki gibi oltaya takılanlar mı paylaşılıyor yoksa bist100 tüm hisseleri içeren paylaşımınız veya tablonuz var mıdır?

Alıntı Originally Posted by imaus Yazıyı Oku
    Burada sadece başlıktaki gibi oltaya takılanlar mı paylaşılıyor yoksa bist100 tüm hisseleri içeren paylaşımınız veya tablonuz var mıdır?
    Kapanışı dikkate alan bant genişlikleri günlükte %5 ve haftalıkta % 10 altında kalanlar paylaşılıyor...

Sayfa 76/932 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •