Sayfa 77/932 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 609 - 616 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

StochRSI sisteminin açıklamasını buldum, diğer başlıktaymış...

Mantık bu...

2. Bir sonraki paylaşımınızda hisse tabloda yer almıyorsa takipten çıkılmış oluyor o zaman değil mi? Bu arada bu sistemi online olarak sürekli bür şekilde görebilceğimiz bir sistem düşünüyor musunuz yoksa bu şekilde devam mı?

Alıntı Originally Posted by imaus Yazıyı Oku
    Bir sonraki paylaşımınızda hisse tabloda yer almıyorsa takipten çıkılmış oluyor o zaman değil mi? Bu arada bu sistemi online olarak sürekli bür şekilde görebilceğimiz bir sistem düşünüyor musunuz yoksa bu şekilde devam mı?
    Evet takipten çıkmış oluyor, hisse alındıktan sonra yükselişe geçtiği zaman bant genişliği otomatik artıyor ve listeden çıkıyor. Bu düşüş için de geçerli...

Online olarak nasıl gösterebilirim bilmiyorum?

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Evet takipten çıkmış oluyor, hisse alındıktan sonra yükselişe geçtiği zaman bant genişliği otomatik artıyor ve listeden çıkıyor. Bu düşüş için de geçerli...

Online olarak nasıl gösterebilirim bilmiyorum?
    Verileri excele nasıl aktarıyorsunuz? Manuel mi? Manuel ise çok zor ve vakit alıyordur ancak eğer sistemi kurduysanız ve bir program aracılığıyla yapıyorsanız çok basit bir şekilde exceli paylaşabilirsiniz ama tabi manuel olup olmadığı önemli

Alıntı Originally Posted by imaus Yazıyı Oku
    Verileri excele nasıl aktarıyorsunuz? Manuel mi? Manuel ise çok zor ve vakit alıyordur ancak eğer sistemi kurduysanız ve bir program aracılığıyla yapıyorsanız çok basit bir şekilde exceli paylaşabilirsiniz ama tabi manuel olup olmadığı önemli
    Verileri excele MetaStock Explorer sonuçlarını kopyala yapıştır ve süz sonuçları ile alıyorum... Yani üzgünüm ama manuel... Başka bir çözüm yolu var mı bilmiyorum?

Exceli paylaşmaktan kasıt nedir? Yani online olarak veriler ne kadar zamanda bir güncellenmeli? Yazılımcı arkadaşlarımız tanıdıklarımız var ama borsadan anlamıyorlar. Derdimizi anlatana kadar işimizi excelle çözmek bana daha kolay geldi

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Verileri excele MetaStock Explorer sonuçlarını kopyala yapıştır ve süz sonuçları ile alıyorum... Yani üzgünüm ama manuel... Başka bir çözüm yolu var mı bilmiyorum?

Exceli paylaşmaktan kasıt nedir? Yani online olarak veriler ne kadar zamanda bir güncellenmeli? Yazılımcı arkadaşlarımız tanıdıklarımız var ama borsadan anlamıyorlar. Derdimizi anlatana kadar işimizi excelle çözmek bana daha kolay geldi
    Eline sağlık hocam,

herkes kendi aklını kullansın, ytd using Tapatalk
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

GÜNLÜK ANA SİSTEM SÜZGECİ

GÜNLÜK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ

HAFTALIK ANA SİSTEM SÜZGECİ (GEÇİCİ)

HAFTALIK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ (GEÇİCİ)

GÜNLÜK ANA SİSTEM SÜZGECİ (DOLAR)

GÜNLÜK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ (DOLAR)

HAFTALIK ANA SİSTEM SÜZGECİ (GEÇİCİ) (DOLAR)

HAFTALIK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ (GEÇİCİ) (DOLAR)

BAŞKA PENCERE SÜZGECİ (KISMEN GEÇİCİ)

8. Hocam AEFES ve HALKB suzgeclerin bazılarında görünmekte. Özellikle dolar bazlı çok iyi . Aefes için 2020 nin iyi olacak kağıtlarından biri diye düşünüyorum. Suzgeclerde bu ara takılması benim acımdan harika

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 77/932 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •