Sayfa 868/932 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1. Qnbfb ile ntgaz girmiş olabilir, isgsy ciddi aday gibi tahminim. İsgsy ve qnbfb bende haftalık dip dönüşü görüntüsü var. Pozitif olur diye düşünüyorum

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

KRİPTO EK TARAMA (KDABG Ne Kadar Düşükse O Kadar İyi)

KRİPTO PUANLAMA

Kripto sonuçları saat 19:35

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Qnbfb ile ntgaz girmiş olabilir, isgsy ciddi aday gibi tahminim. İsgsy ve qnbfb bende haftalık dip dönüşü görüntüsü var. Pozitif olur diye düşünüyorum

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    NTGAZ zaten sistemde Canel Bey

QNBFB Ana Sistem Sinyali Üretmiştir.

ISGSY Ana Sistem Sinyali Üretmiştir.

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    NTGAZ zaten sistemde Canel Bey
    kusura bakmayın gözümden kaçmış.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Rica ederim olabilir

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Rica ederim olabilir
    Benim de QNBFB'ın sistemde olduğu gözümden kaçmış sizler de kusura bakmayın. Tablo yarın düzelir...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by dr.denemours Yazıyı Oku
    Hocam bunlar ne demek, biraz açıklarsanız seviniriz. Tepkisizlik filan yazıyor, İheva yatırımcısı olarak tek bildiğimiz bu, hiçbir şeye tepki yok, endeks düşüşlerinden başka

Şaka bir yana tabi ki büyük bir karın ağrıları var, yoksa hisseye son yılların en vicdansız bıktırma operasyonu çekilmezdi.
    ................

Sayfa 868/932 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •