Sayfa 89/932 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 705 - 712 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku

BAŞKA PENCERE SÜZGECİ (KISMEN GEÇİCİ)

BPS'nden ikisi de birbirinden güzel ADNAC ve BOSSA arasında sıkıştım... Sıkışan bir şey daha var ki MMCAS... Kaçınılmaz sona doğru ilerliyor...
    Derinin de derinine inmeye çalıştım. Tercihimi ADNAC'dan yana kullanıyorum...

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Eline sağlık hocam

herkes kendi aklını kullansın, ytd using Tapatalk
    Rica ederim, hoca demezseniz sevinirim Sayın Canel.D, hoca goca, üstad höstad demek için fırsat kollayanlar olduğunu biliyorum. Bol kazançlar dilerim...

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Rica ederim, hoca demezseniz sevinirim Sayın Canel.D, hoca goca, üstad höstad demek için fırsat kollayanlar olduğunu biliyorum. Bol kazançlar dilerim...
    Rica ederim, piyasa jargonu için kusura bakmayin, isminizi bilmediğim için BJK Coccinella bey. Ayrıca paylaşımlarınızı eksik etmemeniz beni ve sessiz birçok kişiyi çok mutlu ediyor diye düşünüyorum.
    Son olarak ben Bossa diyorum .
    Saygılar sevgiler

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Rica ederim, piyasa jargonu için kusura bakmayin, isminizi bilmediğim için BJK Coccinella bey. Ayrıca paylaşımlarınızı eksik etmemeniz beni ve sessiz birçok kişiyi çok mutlu ediyor diye düşünüyorum.
    Saygılar sevgiler

BJK Coccinella bey kısaca Tolga diyebilirsiniz, ismim bu. Nezaketiniz için teşekkür ederim...

ADNAC ile BOSSA... Bi çarpıştıralım bakalım Sayın Canel D. Heyecanlı olacak, takip edelim

Saygılar sevgiler

Bu sessiz bir çok kişi olayını ilerde irdeleyeceğiz, beni çok gururlandıran ama bir o kadar da üzen olaylar yaşadım. Başlığa yazıp yazmamak ya da başlığı kapatıp kapatmamak konusunda gitgellerim oldu. Kimse neler olduğunu hayal bile edemez. Herkes kendi derdini bilir. Bakalım nasip kısmet paylaşımlara şimdilik devam...

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bu sessiz bir çok kişi olayını ilerde irdeleyeceğiz, beni çok gururlandıran ama bir o kadar da üzen olaylar yaşadım. Başlığa yazıp yazmamak ya da başlığı kapatıp kapatmamak konusunda gitgellerim oldu. Kimse neler olduğunu hayal bile edemez. Herkes kendi derdini bilir. Bakalım nasip kısmet paylaşımlara şimdilik devam...
    Selamlar, kıymeti harbiyesi olur mu bilmem. Ben türlü desteğe yardıma hazırım sayın BJK Coccinella, özelden de kişisel bilgilerimi verebilirim. Mesleğim icabı bilgisayarları azıcık bilirim. Yada her nevi destek yardım. Siz ve sizin gibi insanlar bunu sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. Saygılar...

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    BJK Coccinella bey kısaca Tolga diyebilirsiniz, ismim bu. Nezaketiniz için teşekkür ederim...

ADNAC ile BOSSA... Bi çarpıştıralım bakalım Sayın Canel D. Heyecanlı olacak, takip edelim
    Rica ederim, Tolga bey.
    Çarpışma heyecanlı olacak. Ama ikiside bende yok

8. En eski takipçilerinizden biriyim . Forumun en iyi teknik grafik ve tablo duzenleyicilerinden sadece teksiniz. Bu kadar emek ve cevaplarınız için teşekkür ederim. Sitenizden çok faydalandım. Tüm bilgi paylaşımlarınız için teşekkür ederiz. Tolga Bey, tiwittir takip ediyorum.....

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 89/932 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •