Sayfa 930/932 İlkİlk ... 430830880920928929930931932 SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 7,433 - 7,440 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

BUGÜNKÜ TEKNİK ANALİZ PUANLAMASI 60 DK

Üstad YAPRK bir incelesen? Gerçi EMKEL ve DESPC de fena değil ama?

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    BUGÜNKÜ TEKNİK ANALİZ PUANLAMASI 60 DK

Üstad YAPRK bir incelesen? Gerçi EMKEL ve DESPC de fena değil ama?
    Selamlar abi, emkel ve despc bende de iyi. Elimde yok. Bu aralar Çinli ile takılıyorum ama üzüyor .
    Tekrardan iyi seneler

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Selamlar abi, emkel ve despc bende de iyi. Elimde yok. Bu aralar Çinli ile takılıyorum ama üzüyor .
    Tekrardan iyi seneler

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Çinli hangisi abim?

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Çinli hangisi abim?
    İcbct abi, saatlik izledim hatalı davrandım. Günlük dönüş olmasını bekliyorum.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    İcbct abi, saatlik izledim hatalı davrandım.
    BENDEKİ SAATLİK 17 aralık günü sat vermişve devam ediyor ..

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    BENDEKİ SAATLİK 17 aralık günü sat vermişve devam ediyor ..

Acele ettim abi, tersteyim bakalım. Umarım fazla surundurmez.

7. Acele ettim abi, cezası terste kalmak. Aylık taramalarda gelmişti, Kasım ayında, bunun vadesi genelde 3-6 ay oluyor. Stobu 4.90. günlük bakınca bende 5 dip görünüyor. PC kapalı grafik atamıyorum. Bunda potansiyel gördüm belkide yanlış görüyorum. Bilemiyorum, sadece tahmin şans artık. Olmazsa stop olup geçeceğim.

8. Yeni sene de hepinize sağlık, sıhhat, mutluluk ve bol kazançlar diliyorum.

Sayfa 930/932 İlkİlk ... 430830880920928929930931932 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •