Sayfa 931/932 İlkİlk ... 431831881921929930931932 SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 7,441 - 7,448 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Kasım ayında, bunun vadesi genelde 3-6 ay oluyor. .
    Bana ait geliştirdiğim bir çizgilerle grafiği sizle paylaşayım istedim resme bakıldığında seanslık süper çalışmış .....

2.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku

3. Sağlıklı mutlu ve huzurlu yeni bir yıl dilerim herkese.Tekrardan emeklerinize sağlık Tolga Hocam ve yorumları ile destek veren yol gösteren bütün arkadaşlar.

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Sağlıklı mutlu ve huzurlu yeni bir yıl dilerim herkese.Tekrardan emeklerinize sağlık Tolga Hocam ve yorumları ile destek veren yol gösteren bütün arkadaşlar.
    Sağolun Göktuğ bey, bu vesile ile tüm arkadaşların yeni yılını kutlarım

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    İcbct abi, saatlik izledim hatalı davrandım. Günlük dönüş olmasını bekliyorum.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Saatlik dediğin 60 dk'lık mı abim? Öyle ise ben birşey göremedim...

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Saatlik dediğin 60 dk'lık mı abim? Öyle ise ben birşey göremedim...
    Saatlik 60 dk abi, benim sistem sinyal üretti. Bunu aylık bar ile takip ediyorum esase. Kasım kapanışı ama stop olmuş galiba bakamadım daha.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Saatlik 60 dk abi, benim sistem sinyal üretti. Bunu aylık bar ile takip ediyorum esase. Kasım kapanışı ama stop olmuş galiba bakamadım daha.

Sistemini bilmiyorum tabi ama DESPC ve EMKEL'de mutabık olduğumuz bir sistem ICBCT'de 60 dk'da nasıl sinyal üretir onu anlayamadım

Yeni yılın tüm forum takipçilerine sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi dileklerimle...
    https://www.youtube.com/watch?v=6-3f2I4H2t8
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

Sayfa 931/932 İlkİlk ... 431831881921929930931932 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •