Sayfa 26/932 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 201 - 208 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

SAYAS kıl payı portföye giremedi, devam... HATEK ve KRGYO bizi üzmeye çalışıyor...

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    SAYAS kıl payı portföye giremedi, devam... HATEK ve KRGYO bizi üzmeye çalışıyor...

Merhabalar. Bu aralar oltaya takılan varmı? Gerçekten geçmişe dönük oltaya takılanlar a bakıldığında büyük balıklar çok var. Çoğuda olgunlasmaktadir . Konjonktür iyi olursa öneri listesi tekrar görmek isteriz . Teşekkürler.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Merhabalar. Bu aralar oltaya takılan varmı? Gerçekten geçmişe dönük oltaya takılanlar a bakıldığında büyük balıklar çok var. Çoğuda olgunlasmaktadir . Konjonktür iyi olursa öneri listesi tekrar görmek isteriz . Teşekkürler.

Bu listeyi, senetleri görsel olarak analiz ettikten sonra hazırlamıştım. Yeniden yapılacak görsel analizle listedeki senet sayısı arttırılabilir. Şimdilik elimizde olanlar bunlar. Öneri listesini yenilediğim zaman bu sayfadan takip edebilirsiniz...

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bu listeyi, senetleri görsel olarak analiz ettikten sonra hazırlamıştım. Yeniden yapılacak görsel analizle listedeki senet sayısı arttırılabilir. Şimdilik elimizde olanlar bunlar. Öneri listesini yenilediğim zaman bu sayfadan takip edebilirsiniz...
    Evet geçmişte verdiğiniz bilgi ve analizleri takip ediyorum. Hatta geçmişte verip değerlen meyen bazılarını gözönünde bulunduruyorum. Egeseramik , escom gibi....

Görsel analiz tekrarı sonrasında bu hafta listeye eklenecek senetler;

AKENR
    ASLAN
    ATSYH
    CMBTN
    CUSAN
    DAGI
    DGKLB
    DIRIT
    DOAS
    FENER
    GOLTS
    MARKA
    MRGYO
    NUGYO
    OSTIM
    TMSN

AVTUR ve SAYAS haftalık portföye eklenmiştir...

TMPOL ve DIRIT haftalık portföye eklenmiştir.

BFREN ve MARKA haftalık portföye eklenmiştir.

Sayfa 26/932 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •