Sayfa 932/932 İlkİlk ... 432832882922930931932
Arama sonucu : 7451 madde; 7,449 - 7,451 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Gerçi 1000 sayfayı daha doldurmadık ama zamanlama açısından yeni başlığı açmak doğru olur diye düşündüm. BURADAN devam arkadaşlar...

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sistemini bilmiyorum tabi ama DESPC ve EMKEL'de mutabık olduğumuz bir sistem ICBCT'de 60 dk'da nasıl sinyal üretir onu anlayamadım
    Bar kapanışını beklemedim abi

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,577
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Gerçi 1000 sayfayı daha doldurmadık ama zamanlama açısından yeni başlığı açmak doğru olur diye düşündüm. BURADAN devam arkadaşlar...

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=52294

devamı..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 932/932 İlkİlk ... 432832882922930931932

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •