Sayfa 71/932 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 561 - 568 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1. Polho yuda es gecmeyelim hocam

Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Polho yuda es gecmeyelim hocam
    Göreceli olarak az getiri olduğu için saymadım. Uyarınız için teşekkür ederim Sayın Okan59

3. @GamblerRevenge
    Bu sizmisiniz Hocam.

Alıntı Originally Posted by sarraf Yazıyı Oku
    @GamblerRevenge
    Bu sizmisiniz Hocam.
    Benim Sayın sarraf, analizleri hazırlıyordum geç gördüm...

#StochRSI İNDİKATÖRÜ İLE HAFTALIK PORTFÖY TAKİBİ

#ESCOM #TATGD #BAGFS #KRGYO #RHEAG #HATEK #EUYO #PETUN AKBNK #JANTS #ETYAT #AVTUR #SAYAS #TMPOL #DIRIT #BFREN #MARKA #CUSAN #BNTAS #DOAS #FENER #DAGI #MRGYO #ASUZU #GOLTS #NUGYO #OSTIM #AYCES #AKENR #CMBTN #TMSN #DGKLB #ATSYH #ISGYO #ASLAN

GÜNLÜK ANA SİSTEM SÜZGECİ

#BRKO #USDTRF #GARFA #IEYHO #ULUSE #PETKM #SODA #SOKM #TKFEN

HAFTALIK ANA SİSTEM SÜZGECİ (KESİNLEŞTİRİLMİŞ)

#ROYAL #IZFAS #YBTAS #ASELS #KENT #AVOD #ALBRK #BRKO #KSTUR #DOCO #THYAO

GÜNLÜK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ

#ENKAI #PARSN #CCOLA #EGEEN #ASELS #ANSGR #DJISTF

HAFTALIK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ (KESİNLEŞTİRİLMİŞ)

#ZOREN #DJISTF

GÜNLÜK ICHIMOKU KINKO HYO SİSTEM SÜZGECİ

#BRISA #UTPYA #CCOLA #CELHA #KRDMB #DJISTF

HAFTALIK ICHIMOKU KINKO HYO SİSTEM SÜZGECİ (KESİNLEŞTİRİLMİŞ)

Kriterlere uygun senet bulunamamıştır. Örnek olarak günlük tabloda bulunan sayı kadar senet verilmiştir. (#DJISTF Hariç)

#DJISTF #METUR #AKMGY #TRCAS #VAKBN #GARAN

HAFTALIK ÇİFT SİSTEM SÜZGECİ (KESİNLEŞTİRİLMİŞ)

#PETKM #USDTRF #YKBNK

HAFTALIK ÇOKLU PERİYOT (SEANSLIK, GÜNLÜK, HAFTALIK) SÜZGECİ (KESİNLEŞTİRİLMİŞ)

#USDTRF #PETKM

BAŞKA PENCERE SÜZGECİ (DEEP SCANNER) (KESİNLEŞTİRİLMİŞ)

#BIMAS #VANGD #METAL #AYCES #THYAO #IHEVA #TBORG #ULKER #GARFA #BRKO #ASELS #EUHOL #IZFAS

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku

HAFTALIK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ (KESİNLEŞTİRİLMİŞ)

#ZOREN #DJISTF

Evet bu tablo cuma günü kesinleşince Haftalık StochRSI sistemine ek yapılabileceğini belirtmiştim. Takibini yapmayacağımı belirtmeme rağmen örnek olsun diye bir hisseyi değerlendirmek istedim.

Adayımız #ZOREN

StochRSI 0.20 VE 0.80 geçiş fiyatlarımız sırasıyla 1.49 ve 1.55, Alış Fiyatı=1.55 Sapma %'si= 4.03 yani beklenenin altında bir sapma fiyatı, zaten MARJ 01 sütununda da görebilirsiniz... Gönül rahatlığı ile portföye eklenebilir...

Saygılarımla...

7. merhaba hocam,bu yayınladığınız tablolar için tekrar teşekkür ederim.ATAGY VE POLHO dan ilk siftahımızı yaptık,pazartesi ZOREN VE EUHOL u izleyeceğim.hisseleri yukarı götürmeden önce aşagı salıyorlar,gerçi bunu iki hissedede yapmışlar.

Hocam HAFTALIK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ ni kısaltmışsınız ama orda dikkat ettiğim şey hisseler yer değiştiriyor mesela 3.12.2019 da emnis 2.sıradaymış 4.12.2019 da 1.sıraya çıkmış ve 1.39 dan 1.78 e gelmiş 9 günde %28.

Teşekkür ederim Elinize Sağlık

Alıntı Originally Posted by sarraf Yazıyı Oku
    merhaba hocam,bu yayınladığınız tablolar için tekrar teşekkür ederim.ATAGY VE POLHO dan ilk siftahımızı yaptık,pazartesi ZOREN VE EUHOL u izleyeceğim.hisseleri yukarı götürmeden önce aşagı salıyorlar,gerçi bunu iki hissedede yapmışlar.

Hocam HAFTALIK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ ni kısaltmışsınız ama orda dikkat ettiğim şey hisseler yer değiştiriyor mesela 3.12.2019 da emnis 2.sıradaymış 4.12.2019 da 1.sıraya çıkmış ve 1.39 dan 1.78 e gelmiş 9 günde %28.

Teşekkür ederim Elinize Sağlık
    Rica ederim Sayın sarraf, bol kazançlar...

Kısaltma hususuna gelirsek, inanın bu herkes için daha iyi olacak... EMNIS'de hacim sıkıntısı olduğunu düşünüyorum. Yine de tabloya girerek prim yapması sevindirici tabi. Ama riski minimize etmek açısından % 10'luk bir bant genişliği ile sınırlandırmak her açıdan güvenlidir emin olun...

Sayfa 71/932 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •