Sayfa 66/932 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 521 - 528 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by sarraf Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim Hocam,ne demek istediğinizi anladım.elinize sağlık.
    Hocam başka pencere süzgeci üstteki süzgeçlerin içindenmi seçiyor?

Saygılar
    Hayır onları ben elle dolduruyorum, 5 ayrı taramanın sonuçları var orada...

Saygılar
    Soruyu yanlış anlama ihtimalime karşılık tekrar cevap vermek istedim. Başka Pencere Süzgeci ile diğer tabloların bir bağlantısı yok, bağımsız çalışıyor...

Saygılar
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Hayır onları ben elle dolduruyorum, 5 ayrı taramanın sonuçları var orada...
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Soruyu yanlış anlama ihtimalime karşılık tekrar cevap vermek istedim. Başka Pencere Süzgeci ile diğer tabloların bir bağlantısı yok, bağımsız çalışıyor...
    Sayın sarraf;

Tabloları ve sistemleri çok iyi irdeleyip analiz ettiğinizi düşünüyorum. Başka Pencere ve diğer tablolardaki (Ana Sistem) mantığın aynı olduğunu fakat hız farkı olduğunu söylemek istiyorum. Bu nedenle, size senetlerin çakışıyor gibi gelmesi normal.

4. Ana takip listemizde olan TATGD tatlanmaya başladı. Izmır ağaçlı yoldaki fabrika yeri ile gelişmeler kısa vadeli çift li rakamlar . O zaman fiyat ucuzlar . HDFGS yarın ve sonraki günlerde supriz bekliyorum . Fakat orta vadeli tat iyi olacakların basında. Sizin listenizde ikinci sırada

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Hocam liste başındaki ESCOM için tebrik ederim. Nerdeyse getiri %100 . Gerçi ben daha önce sattıydım. Darisi körfez ve reha ya ....

6. Hocam daha önce sordum . Fakat bekledigim cevap gelmesede. Tekrar affınıza sığınarak soruyorum. Listeden ne zaman cikar ma yapacaksınız. Sigorta ve kar al durumu ile ilgili . Biraz matematik harici bir soru.

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Hocam daha önce sordum . Fakat bekledigim cevap gelmesede. Tekrar affınıza sığınarak soruyorum. Listeden ne zaman cikar ma yapacaksınız. Sigorta ve kar al durumu ile ilgili . Biraz matematik harici bir soru.

Listeyi 2 yıl boyunca güncellemek üzere ve zirve performansını görmek üzere tasarladım. Daha önce söylediğim gibi satış kriteri düşünmüyorum. Ama ısrarınız üzerine haftalık StochRSI göstergesinin 0.80'i yukarı kestiği noktada nasıl alım yapmışsak yine aynı periyotta 0.80'i aşağı kırması durumunda satış düşünülebilir... Alış yapıldıktan sonra satış kriteri gerçekleşen senet var mı yokmu yarın tabloyu günceller ve gerekirse de geriye dönük satış fiyatlarını yazarım... Fakat bu sistemde elde edilen karın büyük bölümünün feda edileceğini öngörüyorum. Yarın bakalım...

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Listeyi 2 yıl boyunca güncellemek üzere ve zirve performansını görmek üzere tasarladım. Daha önce söylediğim gibi satış kriteri düşünmüyorum. Ama ısrarınız üzerine haftalık StochRSI göstergesinin 0.80'i yukarı kestiği noktada nasıl alım yapmışsak yine aynı periyotta 0.80'i aşağı kırması durumunda satış düşünülebilir... Alış yapıldıktan sonra satış kriteri gerçekleşen senet var mı yokmu yarın tabloyu günceller ve gerekirse de geriye dönük satış fiyatlarını yazarım... Fakat bu sistemde elde edilen karın büyük bölümünün feda edileceğini öngörüyorum. Yarın bakalım...
    Haklisiniz hocam. Fakat olasılık hesaplarına göre kar düşebilir. Eski kar'a göre azalış sergileyebilir . Sermayenin temel biçimde korunması ve yeni kağıt alınmasında belirteceğiniz kriteri belirtirseniz en azından bir miktar trade yapıla ( bilinir) diye düşünüyorum.....

Sayfa 66/932 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •