Special Days Image
Sayfa 86/932 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 681 - 688 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Tebrikler sana gelsin,sonuç'ta senin emeklerinin karşılığı.
    Çok teşekkür ederim Sayın Dandanakan

GÜNLÜK ANA SİSTEM SÜZGECİ

GÜNLÜK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ

HAFTALIK ANA SİSTEM SÜZGECİ (GEÇİCİ)

HAFTALIK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ (GEÇİCİ)

Kriterlere uygun senet bulunamamıştır...

GÜNLÜK ANA SİSTEM SÜZGECİ (DOLAR)

GÜNLÜK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ (DOLAR)

HAFTALIK ANA SİSTEM SÜZGECİ (GEÇİCİ) (DOLAR)

HAFTALIK StochRSI SİSTEM SÜZGECİ (GEÇİCİ) (DOLAR)

BAŞKA PENCERE SÜZGECİ (KISMEN GEÇİCİ)

Bugünün özeti de KOZAL sanırım...

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    TUCLK mükemmel prim gördü, tebrikler...
    Hocam tebrikler size. Biz tamemen duygusal bakıyoruz. Hocalarimizi takip ediyoruz. Bist 'in çok değerli kağıtlarından biridir. Aliminyum dökümce liderdir birçok otobilin parçalarını üretmekte özellikle elektrikli otomobil parçası üretmekte ve sürekli inovasyon ile üretim gamını geliştirmektedir. Celik ve aliminyum üretiminde çok gelişmiş ve yatırımlarını artırmaktadır. Aynı zamanda kârlılık ta çok iyi . Bilançolarda takip edilebilir . Gemi lerede sahiptir . Sizi bir yıl önce takip ettiğim ilk kağıtlar dan burcelik e benzemektedir . Eğer spekülatif bir hareket değil ise TUCLK daha iyi yerlere gelebilir . Sizin grafik leriniz süper. Tekrar teşekkürler....

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Elinize sağlık hocam,

herkes kendi aklını kullansın, ytd using Tapatalk
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Algoritmanın ne demek olduğunu hala anlamış değilim. Öyle havalı havalı algoritmik işlem yapıyorum diyemem. Algoritma, belirli şartların sağlandığı dizi ise evet senetleri algoritma ile buluyorum. Satış tarafım hala boş
    Selamlar hocam,
    Hiç havalı olduğunu düşünmemiştim , neyse merak ettim. Benimde kendimce tarama formüllerim var, sizin listeyle eslesince çok hoşuma gidiyor. Sisteminizi taktir ediyorum, beğeniyorum. Hatta sizin sistemle bendeki taramalardaki hisse eslesmis ise alıyorum. Tek sorun bende sabır yok, 3-5 kademeye puff.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Hocam tebrikler size. Biz tamemen duygusal bakıyoruz. Hocalarimizi takip ediyoruz. Bist 'in çok değerli kağıtlarından biridir. Aliminyum dökümce liderdir birçok otobilin parçalarını üretmekte özellikle elektrikli otomobil parçası üretmekte ve sürekli inovasyon ile üretim gamını geliştirmektedir. Celik ve aliminyum üretiminde çok gelişmiş ve yatırımlarını artırmaktadır. Aynı zamanda kârlılık ta çok iyi . Bilançolarda takip edilebilir . Gemi lerede sahiptir . Sizi bir yıl önce takip ettiğim ilk kağıtlar dan burcelik e benzemektedir . Eğer spekülatif bir hareket değil ise TUCLK daha iyi yerlere gelebilir . Sizin grafik leriniz süper. Tekrar teşekkürler....

Ben teşekkür ederim...

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Elinize sağlık hocam,

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Selamlar hocam,
    Hiç havalı olduğunu düşünmemiştim , neyse merak ettim. Benimde kendimce tarama formüllerim var, sizin listeyle eslesince çok hoşuma gidiyor. Sisteminizi taktir ediyorum, beğeniyorum. Hatta sizin sistemle bendeki taramalardaki hisse eslesmis ise alıyorum. Tek sorun bende sabır yok, 3-5 kademeye puff.

Sabır önemli, umarım bundan sonraki senetlerinizde daha çok kazanırsınız...

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku

İyi akşamlar,
    Teşekkür ederiz Sayın BJK Coccinella,

Evet,benim listemle de eşleşince harika oldu.
    AVOD-SODA ve TUCLK

Sayın mebes,haklısınız.Aklımda kaldığı kadarı ile ünlü ingiliz otomobil markalarına üretim yapıyor. Robotları artırıp çeşitlendiriyor.

Sabırlı olup teknikle hareket edebilen kazanacaktır elbet.

Bol kazançlar dileriz. Esenkalınız...
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    İyi akşamlar,
    Teşekkür ederiz Sayın BJK Coccinella,

Evet,benim listemle de eşleşince harika oldu.
    AVOD-SODA ve TUCLK

Sayın mebes,haklısınız.Aklımda kaldığı kadarı ile ünlü ingiliz otomobil markalarına üretim yapıyor. Robotları artırıp çeşitlendiriyor.

Sabırlı olup teknikle hareket edebilen kazanacaktır elbet.

Bol kazançlar dileriz. Esenkalınız...
    İyi akşamlar abi ben teşekkür ederim. Bol kazançlar...

Sayfa 86/932 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •