Sayfa 35/932 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 273 - 280 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Sn. Bjk coccinella verdiğiniz listeyi örneğin formasyonu en yüksek 10 adet liste yapabilirmisiniz. Sizin programlar buna uygunsa. Memnun oluruz...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sayın mebes;

Günlük Özet Tablo ve Haftalık Özet Tablo Anasistem üzerinden bant genişlikleri sırasıyla % 5 ve % 10 olarak zaten filtrelenmiş durumda. Ben hisse alırken bu tabloda yer alan hisselerden seçiyorum. Her zaman alıma uygun hisse bulunmuyor ve ben sadece tabloları yayınlamakla yetiniyorum. Dikkat çeken hisseleri alıma uygun olmasa bile alıma hazırlanıyor olarak gördüklerimi yeşil olarak boyuyorum. Bunları yapabilirim. Ya da bant genişlikleri çok daha düşük hisseleri seçebilirsiniz. Sistem görsel olarak da desteklendiği için tabloya giren senetleri tek tek gözle tarıyorum. En son kararımı verdikten sonra yeşile boyuyorum. Yazılımcı olmadığım için sistem taramalarına aklımdakileri tam olarak aktaramıyorum. Bir gün o da olu inşallah.

Son sözüm şudur ki formasyonu en yüksek on senetten bir sonuç çıkaramadım, en fazla benim yayınladığım tablodan alıma uygun olsun olmasın dikkat çeken 10 hisseyi renklendirebilirim. Sizin için yeterli ise tabiki...

Bol kazançlar...

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sayın mebes;

Günlük Özet Tablo ve Haftalık Özet Tablo Anasistem üzerinden bant genişlikleri sırasıyla % 5 ve % 10 olarak zaten filtrelenmiş durumda. Ben hisse alırken bu tabloda yer alan hisselerden seçiyorum. Her zaman alıma uygun hisse bulunmuyor ve ben sadece tabloları yayınlamakla yetiniyorum. Dikkat çeken hisseleri alıma uygun olmasa bile alıma hazırlanıyor olarak gördüklerimi yeşil olarak boyuyorum. Bunları yapabilirim. Ya da bant genişlikleri çok daha düşük hisseleri seçebilirsiniz. Sistem görsel olarak da desteklendiği için tabloya giren senetleri tek tek gözle tarıyorum. En son kararımı verdikten sonra yeşile boyuyorum. Yazılımcı olmadığım için sistem taramalarına aklımdakileri tam olarak aktaramıyorum. Bir gün o da olu inşallah.

Son sözüm şudur ki formasyonu en yüksek on senetten bir sonuç çıkaramadım, en fazla benim yayınladığım tablodan alıma uygun olsun olmasın dikkat çeken 10 hisseyi renklendirebilirim. Sizin için yeterli ise tabiki...

Bol kazançlar...
    Aynen hocam . Bunu yaparsanız çok iyi olur. Twitter de takip ediyoruz . Bunun için şimdiden teşekkürler...

GÜNLÜK ÖZET TABLO

Tabloya giren ve çıkan hisseler var, bant genişliklerinin neredeyse tamamı değişti. Buna rağmen dün mavi ile boyadığımız senetlerde değişiklik yok...

Bol kazançlar...

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Tabloya giren ve çıkan hisseler var, bant genişliklerinin neredeyse tamamı değişti. Buna rağmen dün mavi ile boyadığımız senetlerde değişiklik yok...

Bol kazançlar...
    teşekkürler...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    GÜNLÜK ÖZET TABLO

Arkadaşlar telefonum kırıldığı için seansı anlık olarak takip edemiyorum. Mynet’ten izlediğim kadarıyla yetiniyorum. Takip edenler biliyordur, Sayın mebes Günlük Özet Tabloda formasyonu en yüksek 10 senedin işaretlenip işaretlenemeyeceği konusunda istekte bulunmuştu. 15/09/2019 tarihinde yani 4 gün önce. Bunu üzerine 16/09/2019 tarihinde yani 3 gün önce yukarıda ki tabloyu yayınlamıştık. Teknik olarak en hazır görünen senetleri 10 adet işaretledik.

Şimdi 1. Sıradaki KARTN ve 2. Sıradaki CELHA senetlerine ait performansları incelemeniz için aşağıya not ediyorum.

KARTN

313,900 Önceki gün kapanışı,

337,500 Dünkü en yüksek değer,

% 7,52 Marj…

CELHA

4,03 Önceki gün kapanışı,

4,62 Bugünkü en yüksek değer,

% 14,64 Marj

Bu marjlar 2-3 gün içinde oluşmuştur.

Alana, satana, tutana hayırlı uğurlu olsun…

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Arkadaşlar telefonum kırıldığı için seansı anlık olarak takip edemiyorum. Mynet�ten izlediğim kadarıyla yetiniyorum. Takip edenler biliyordur, Sayın mebes Günlük Özet Tabloda formasyonu en yüksek 10 senedin işaretlenip işaretlenemeyeceği konusunda istekte bulunmuştu. 15/09/2019 tarihinde yani 4 gün önce. Bunu üzerine 16/09/2019 tarihinde yani 3 gün önce yukarıda ki tabloyu yayınlamıştık. Teknik olarak en hazır görünen senetleri 10 adet işaretledik.

Şimdi 1. Sıradaki KARTN ve 2. Sıradaki CELHA senetlerine ait performansları incelemeniz için aşağıya not ediyorum.

KARTN

313,900 Önceki gün kapanışı,

337,500 Dünkü en yüksek değer,

% 7,52 Marj�

CELHA

4,03 Önceki gün kapanışı,

4,62 Bugünkü en yüksek değer,

% 14,64 Marj

Bu marjlar 2-3 gün içinde oluşmuştur.

Alana, satana, tutana hayırlı uğurlu olsun�
    Emekleriniz için çok teşekkür ederim