Special Days Image
Sayfa 131/932 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Sayın goktug...
    bu arada yine tablolarınızdan faydalanarak geçen hafta bizim hissesi aldım tekrar teşekkürler tablolar için

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    bu arada yine tablolarınızdan faydalanarak geçen hafta bizim hissesi aldım tekrar teşekkürler tablolar için
    Rica ederim.

Hocam sekfk ile ilgili yeni bir görüşünüz var mı sıkışması konusuna değinmiştiniz. Son karma haftalık tablolarda macd al verdi ichimoku henüz 1. ve 2. sinyaller aynı anda al vermesede.
    Bu sorunuzu kaçırmışım, bende az vardı verdim bugün. Zamana göre bir analiz yaparız az sonra...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bugün haftalık kapanış, pazartesi günü de aylık kapanış var. Pazartesi günü haftanın ilk günü olacağından aylık Teknik Analiz dosyasında haftalık kapanışa yer verilmeyecektir. Çünkü 1 günün haftalık analizi temsil edebileceğini düşünmüyorum...
    Bu ayki Teknik Analiz dosyası BURADA

Hocam sekfk ile ilgili yeni bir görüşünüz var mı sıkışması konusuna değinmiştiniz. Son karma haftalık tablolarda macd al verdi ichimoku henüz 1. ve 2. sinyaller aynı anda al vermesede.
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bu sorunuzu kaçırmışım, bende az vardı verdim bugün. Zamana göre bir analiz yaparız az sonra...
    SEKFK ok yaydan çıkmış gibi görüntü verse de MACD henüz pozitif bölgeye ulaşamadı günlükte. Ben biraz daha yatay seyir bekliyorum bir süre...

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    SEKFK yay oktan çıkmış gibi görüntü verse de MACD henüz pozitif bölgeye ulaşamadı günlükte. Ben biraz daha yatay seyir bekliyorum bir süre...
    Teşekkür ederim hocam. Alt pazarda olması sebebiyle gün içinde alım satım olmadığı için dediğiniz gibi yavaş ilerleyebilir. Bu arada tablolarınızdan hareketle orge ve turgg yi takipteyim. Önce orge ama, 7,14- 6,67 arası parçalı alıma uygun grafiği tabi sizin görüşünüzün çok önemli benim için

Teşekkür ederim hocam. Alt pazarda olması sebebiyle gün içinde alım satım olmadığı için dediğiniz gibi yavaş ilerleyebilir. Bu arada tablolarınızdan hareketle orge ve turgg yi takipteyim. Önce orge ama, 7,14- 6,67 arası parçalı alıma uygun grafiği tabi sizin görüşünüzün çok önemli benim için
    Benim görüşüme önem vermek istiyorsanız;

Öncelikle hisselerin bant içinde ya da bant üstünde hareket etmesini beklemeliyiz. ORGE'de de TURGG'de de düşüş yaşandığı için fiyatlar bant altına düştü. Bu durumda hisse takibini devam ettirmekle beraber hisseleri askıya alıyoruz.

ORGE (TL BAZLI) için askıya alınma işleminin iptali ve tekrar olumluya dönebilmesi için 7,61-7,62 bant aralığına geçmeli ya da 7,62 üstünde kapanış yapmalıdır.

TURGG (USD BAZLI) için askıya alınma işleminin iptali ve tekrar olumluya dönebilmesi için 11,48-11,57 bant aralığına geçmeli ya da 11,57 üstünde kapanış yapmalıdır.

Takipteki hissenin düşmesi avantaj gibi görünse de (yeni alım yapmak için) formasyon bozulduğu için takipten çıkarılmalıdır. Bu kesin ve nettir. Aksi halde düşüşün devam etmesi durumunda dibin dibi bullunmayabilir. Özetle, güvenli alım bölgeleri tespit edildikten sonra sabırla beklenmelidir. Hisse beklediğiniz fiyata gelmiyor mu? Yol verin gitsin başkası gelir...

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Benim görüşüme önem vermek istiyorsanız;

Öncelikle hisselerin bant içinde ya da bant üstünde hareket etmesini beklemeliyiz. ORGE'de de TURGG'de de düşüş yaşandığı için fiyatlar bant altına düştü. Bu durumda hisse takibini devam ettirmekle beraber hisseleri askıya alıyoruz.

ORGE (TL BAZLI) için askıya alınma işleminin iptali ve tekrar olumluya dönebilmesi için 7,61-7,62 bant aralığına geçmeli ya da 7,62 üstünde kapanış yapmalıdır.

TURGG (USD BAZLI) için askıya alınma işleminin iptali ve tekrar olumluya dönebilmesi için 11,48-11,57 bant aralığına geçmeli ya da 11,57 üstünde kapanış yapmalıdır.

Takipteki hissenin düşmesi avantaj gibi görünse de (yeni alım yapmak için) formasyon bozulduğu için takipten çıkarılmalıdır. Bu kesin ve nettir. Aksi halde düşüşün devam etmesi durumunda dibin dibi bullunmayabilir. Özetle, güvenli alım bölgeleri tespit edildikten sonra sabırla beklenmelidir. Hisse beklediğiniz fiyata gelmiyor mu? Yol verin gitsin başkası gelir...
    Anladım hocam sistem dışına çıktığı zaman hisseyi bırakıyoruz. Çok teşekkür ederim. Hocam bir şey daha sorayım izninizle. sekfk sattım dediniz ama şu an sistem içinde ve güvenli bölgede sanırım. Satarken sistem dışı diğer parametreleri mi göz ününde bulundurdunuz.

Sayfa 131/932 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •