Sayfa 345/932 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    İnşaallah.

Ayrıca bir şey daha söylemek istiyorum; - Şimdiye kadar Hisse Net haricinde bugüne kadar hiç bir platformda paylaşımım olmadı. Sadece bu Sitede yazıyordum. Bundan sonra ise, Sitenin içinde de sınırlamaya gideceğim. Sadece Tolga Bey'in "Oltaya Takılanlar" başlığında paylaşım yapacağım. Yine eskisi gibi "Listede yer alan hisselere" yorum yapmaya devam edeceğim inşaallah...
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teşekkür ederiz abi, başarılarınızın devamını dileriz. Sizi burada görmekten ve görmeye devam etmekten gurur duyarız.
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    küserim ama
    Sultan 3.Selim abi, Buraya sen gel diyeceğim ama Müdür Tolga Colina ne der bilmiyorum. Ama ondan maaş çıkmıyor şimdiden söyleyeyim, sigorta yapmaz, Bordro yok, çay, çorbaya hiç karışmaz, Alman usulü, hesabı kendin ödüyorsun. Ayrıca şu tehlike de var, Seni Padişah kadrosuna da almaz, almaz abi, daha küçük yetkilerde, geçici mevsimlik filan işlerde kullanabilir, belli olmaz yani...
    Aman abi estağfurullah, kapımız herkese açık. Ben dahil başlıkta herkesin gönüllük esaslarına uygun olan paylaşımlar yaptığımızı düşünüyorum. Kimseye görev vermek haddime değil inanın. Gönüllü arkadaşların ellerinden geldiğince bir bulmaca gibi bütünü birleştiren parçalar olduğunu düşünüyorum. Burada gönüllü olan arkadaşlarımızın da başka başka başlıklarda paylaşım yapmaları hususunda bir söz hakkımız olduğunu da düşünmem. Buna yine ben de dahil. Herkes hür iradesi ile davranmalıdır.

Saygılar ve selamlar herkese.

2. Selamlar Sayın İzci
    İHEVA'nın Gelir tablosu temel analiz puanını değiştirir mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Sultan 3.Selim abi, Buraya sen gel diyeceğim ama Müdür Tolga Colina ne der bilmiyorum. Ama ondan maaş çıkmıyor şimdiden söyleyeyim, sigorta yapmaz, Bordro yok, çay, çorbaya zaten karışmaz, Alman usulü, hesabı kendin ödüyorsun. Ayrıca şu tehlike de var, Seni Padişah kadrosuna filan da almaz, almaz abi, daha küçük yetkilerde, geçici mevsimlik filan işlerde kullanabilir, belli olmaz yani...
    Abi müdür vicdansız karın tokluğuna çalıştırıyor yahu. Bi çay bi çorba nın lafı mı olur.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by sakin Yazıyı Oku
    Selamlar Sayın İzci
    İHEVA'nın Gelir tablosu temel analiz puanını değiştirir mi?
    Aleykümselam, Değiştirir tabi. Zaten puanı da iyiydi. Bilançoyu bir görelim, bir iki tık daha artıralım.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

İyi akşamlar arkadaşlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    TAT GIDA Temel Analiz Puanı : (10 üzerinden)

Tat Gıda : 4 (Dört)
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    TAT GIDA = 4 Puan Kazandıran Faktörler: (10 Üzerinden)

1- Koç Holding iştiraki olması.
    2- Ürünlerinin Marka değeri olması.
    3- Gıda Sektöründe faaliyet göstermesi.
    4- Finansal yapısının sağlam olması.

Sayfa 345/932 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •