Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 21 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Yabanci ulke tatil amaclari anilari tecrubeler vb..

Samos ta araba kiralamistim- tum adayi da gezme firsatim oldu- otopark lar ucretsiz zaten..

Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Tur yerine araba kiralayıp dolaşmak çok daha doyurucu. Ama mutlaka internet lazım çünkü gidilecek yemek yenecek yerler navigasyon uygulaması yürüyüş güzergahları hep internette.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmetg Guest
    Tur yerine araba kiralayıp dolaşmak çok daha doyurucu. Ama mutlaka internet lazım çünkü gidilecek yemek yenecek yerler navigasyon uygulaması yürüyüş güzergahları hep internette.

Yurtdisindan gelip tatil yapanlar icin internet sorun degil

Mesela ben ABD den gelirken yanimda tasidigim telefonun zaten TR de sinirsiz internet hakki var yani ben bu sinirsiz internet icin ayrica ucret odemiyorum. Her ulkede boyle telefon sirketleri var benim bulundugum ABD de Tmobile sirketi bunu veriyor.

Ama sunuda eklemek gerek Turkiyedeki cep telefonu tarifeleri ve internet akil almaz ucuz ve kaliteli. Bizzat tecrube ettim. Biliyorum konuyla alakasi yok ama ekleyim dedim

3. Maalesef biz ülke dışına çıktığımızda internet çok pahalı oluyor. Bunun yerine gidilen ülkeden turist kartı alıp internete öyle girmek en ucuz çözüm. Ama bunun için de. 10 gün 15 gün gibi süreler daha makul oluyor.

Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Ahmetg Guest
    Peki Turkiye'de gidilecek ucuz otel pansiyon falan nereden nasil bulunur? Tecrubeler fikirler?

internette pek boyle bir database yok ondan sordum

Ben buna katilamiyorum, TR ye geldigim izin donemlerinde wi fi aramak cok yoruyor... Internet hos guzel hizli ama tarifelerine katilamam, kisitli sureli tarife yok, illa uzun donem abonelik actirmaniz gerekiyor..

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku

Ama sunuda eklemek gerek Turkiyedeki cep telefonu tarifeleri ve internet akil almaz ucuz ve kaliteli. Bizzat tecrube ettim. Biliyorum konuyla alakasi yok ama ekleyim dedim

Suudi arabistan da bireysel kullanicilara son donemde sinirsiz abonelik olayi kaldirildi, Gb lik modeller var yaklasik 10gb 100 riyal=tl gibi oldukca yuksek su anda... (1 aylik)

Maalesef biz ülke dışına çıktığımızda internet çok pahalı oluyor. Bunun yerine gidilen ülkeden turist kartı alıp internete öyle girmek en ucuz çözüm. Ama bunun için de. 10 gün 15 gün gibi süreler daha makul oluyor.

kucuk oteller diye 1 site vardi sanirim.......

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Peki Turkiye'de gidilecek ucuz otel pansiyon falan nereden nasil bulunur? Tecrubeler fikirler?

internette pek boyle bir database yok ondan sordum

8. neredekal.com diye bir site var.

Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •